REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmski Mistrz Nauczyciel
Chełmski Mistrz Nauczyciel
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Znamy laureata konkursu „Chełmski Mistrz Nauczyciel”. Konkurs organizowało Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Nasz Chełm”. Sami się przekonajcie czy konkursowe jury dokonało właściwego wyboru.

„Chcielibyśmy wskazać nauczyciela, który lubi uczniów, ma pasję przekazywania wiedzy i umiejętność nawiązywania przyjacielskich relacji – mówiła nam tuż po ogłoszeniu konkursu Joanna Bielecka, Prezes Stowarzyszenia “Nasz Chełm”.

Czy udało się ten cel zrealizować?

Tak jak przewidywałam było to bardzo trudne zadanie – mówi Bielecka. – Wspaniali pedagodzy są w każdej szkole, a do naszego konkursu zgłoszono kilkanaście takich kandydatur. Wybór nie by więc łatwy.

Laureatem pierwszej edycji Konkursu „Chełmki Mistrz Nauczyciel” została Agnieszka Rejman, nauczycielka na co dzień pracująca w Szkole Podstawowej nr 2 Chełmie”. Od 15 lat uczy języka polskiego. Zgłaszające jej kandydaturę matki uczniów z SP 2 nie mają wątpliwości, że pani Agnieszka ma nie tylko wiedzę, ale jest też osobą kreatywną i chętnie stosuje w codziennej pracy nowoczesne narzędzia edukacyjne.

Uczniowie pod jej kierunkiem realizują różne projekty, wykonują np. makiety i inscenizacje lektur szkolnych (…) prowadziła też lekcje otwarte, podczas których uczniowie wykorzystywali grywalizację.

Lista osiągnięć laureatki jest naprawdę imponująca. Tym bardziej więc wraz z organizatorami serdecznie pani Agnieszce Rejman gratulujemy i życzymy, by jej praca przynosiła radość i satysfakcję.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*