REKLAMA
,
Chełmianie też wybierają Prezydenta RP
Chełmski PSL odkrywa karty?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na razie to tylko plotka. Jednak z kręgów zbliżonych do chełmskich struktur PSL dowiedzieliśmy się, że partia jest po słowie z Ewą Jaszczuk. Ponoć zgodziła się kandydować z ramienia PSL w wyborach na prezydenta miasta.

Już dwa miesiące temu pisaliśmy o możliwości ubiegania się Ewy Jaszczuk o fotel prezydenta Chełma.  Przewidywaliśmy, że popularna prezes Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i radna Sejmiku Województwa Lubelskiego z listy PSL ma szansę na dobry wynik. Pisaliśmy:

Reklama

O tym, że mogłaby ubiegać się o fotel prezydenta miasta mówiło się już cztery lata temu. Ludzie o tym pomyśle znowu zaczęli rozmawiać.

Nieoficjalnie jednak w środowisku mówiło się, że sama Jaszczuk skłonna jest wystartować ponownie w wyborach do Sejmiku Województwa. Nie wiemy co się zmieniło i jakich argumentów użyli działacze PSL. Na szczegóły musimy poczekać  do Święta Ludowego (20 maja br.). Ponoć to właśnie tego dnia działacze PSL mają oficjalnie ogłosić, że Ewa Jaszczuk jest ich kandydatką.

Napisz komentarz
 • Ludzie,czy jesteście glusi?Partyjniactwo zabija Chełm.Dlaczego nie chcecie dupy ruszyć.Przecież gorzej nie zrobicie.Jakby mogło być gorzej,to obecna ekipa by to zrobiła.Brak wam odwagi.Ponad 60 tysiecy w Chełmie,a nie ma kilkudziesięciu osób,które zechcą wygrać wybory w Chełmie.

 • jak komuna ma z wami przegrać skoro nie potraficie solidnie uargumentować własnego niezadowolenia 😉

 • Masz racje Meno oni krzywdy nie dadzą sobie zrobić. Komuno nie wracaj!!!

 • Obecna koalicja SLD – PSL asekuruje się jak może. Jak przegra Fiszowa to Juszczukowa dalej z Górnym będzie doić Chełm. Jak przegra Juszczukowa to na wschodzie bez zmian Fiszowa, Górny, Bida i Bałagan w Chełmie po wyborach.

 • Andrzej S. Fliszowa wyrzuci mnie z pracy. A rodzina będzie skreślona w Chełmie. Jak mnie Fiszowa zobaczy na listach opozycji. A u niej na listach to wstyd.

 • Leo,bałagan jest oczywisty.Masz swoje zdanie,zdecydujesz się kandydować,np na radnego?

 • Mim,żal ci Gornego?ha,ha Mnie żal miejskich pieniędzy,które brał jako pensję

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA