REKLAMA
,
Chełmski teatr znów na scenie!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Teatr Ziemi Chełmskiej wraca na scenę. W drugiej połowie października zaplanowano trzy odsłony najnowszego spektaklu „Wszystko w rodzinie”. Idziecie?

Reklama

Teatr Ziemi Chełmskiej pod koniec stycznia br. wystawił nową premierę. To przedstawienie komediowe „Wszystko w rodzinie” autorstwa Ray’a Cooney’a. Potem aktorzy planowali kolejne przedstawienia. Chełmianie, którzy kochają swój teatr, kupowali bilety niemal „na pniu”. Tymczasem w marcu ogłoszono w kraju stan pandemii i zawieszono działalność ośrodków kultury.
Zakupione bilety trafiły do szuflad, bo wszyscy się spodziewali, że taki stan nie potrwa długo i że wkrótce pokazy teatralne zostaną wznowione.

Później niż można było oczekiwać, ale aktorzy TZCh wracają na scenę. W październiku czeka nas trzy odsłony najnowszego przedstawienia w reż. Marcina Wąsowskiego. Spektakle zobaczymy:

23 października, godzina 19.00
30 października, godzina 19.00
31 października, godzina 18.00 
 
O czym jest sztuka? To szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.
 

W obsadzie znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura, Marta Adamiec.

 

UWAGA! Wszyscy, którzy kupili bilety na spektakle, a te zostały odwołane, mogą teraz albo zwrócić bilety i odzyskać pieniądze, albo przebukować je na któryś z aktualnych terminów. Zwroty i przebukowania można zrealizować w kasie CKF Zorza lub w kasie Chełmskiego Domu Kultury.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA