REKLAMA
,
Chełmskie iluminacje wygrały w województwie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianie zmobilizowali się podczas głosowania w plebiscycie miast „Świetlna Stolica Polski”. I dzięki nim chełmskie iluminacje zwyciężyły w etapie wojewódzkim. Przed nami kolejna runda.

Reklama
Drodzy Mieszkańcy!  Miło nam poinformować, że chełmskie iluminacje zwyciężyły w wojewódzkim etapie plebiscytu Świeć się – cieszą się miejscy urzędnicy.
 
W ten sposób nasze miasto awansowało do wielkiego, ogólnopolskiego finału plebiscytu, który rozpocznie się już 14 stycznia. Warto znów się zmobilizować i powtórzyć sukces w wielkim finale.
 
Dzięki zwycięstwu na poziomie województwa, Chełm awansował do finału zabawy oraz zdobył zestaw urządzeń AGD o wartości 10 tys. zł, ufundowany przez Energę. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.
 
Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 tys. zł.
Głosujmy! Możemy to robić codziennie poczynając od 14 stycznia. Głosowanie potrwa do 25 stycznia poprzez stronę internetową SwiecSie.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA