REKLAMA
,
Chełmskie podziemia wygrały!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie Podziemia Kredowe wygrały Wielki ranking podziemi turystycznych w Polsce! Głosy na chełmski zabytek oddał co trzeci biorący udział w zabawie.

Reklama

Ranking ogłosił w sierpniu br. Klub Podróżników Śródziemie. Na liście znalazło się 58 obiektów wybranych z terenu całego kraju. Były wśród nich naturalne jaskinie, kopalnie, turystyczne trasy podziemne, schrony, bunkry, a także Podziemia Kredowe w Chełmie.

(…) ranking ma na celu zachęcenie do wskazania tego ulubionego i wyjątkowego obiektu oraz uświadomienie turystom, jak wiele nasz kraj ma do zaoferowania także poza sezonem, jesienią a nawet w zimie. Sztolnie, kopalnie, jaskinie, obiekty militarne, do którym można i warto wejść, by zobaczyć jak ciekawy i różnorodny jest świat, nie tylko na powierzchni, ale także pod ziemią – pisali organizatorzy rankingu.

Głosowanie odbywało się do końca września br. Zaraz na początku chełmska atrakcja zaliczyła „wpadkę”. Ktoś próbował „pomóc” podziemiom uruchamiając do głosowania mechanizm zmieniający IP komputera. Efekt był taki, że podziemi o mało nie usunięto z listy i nie zaliczono części oddanych już głosów. O sprawie pisaliśmy tutaj.

To nie przeszkodziło w zwycięstwie. Na Chełmskie Podziemia Kredowe oddano ponad 2 tys. głosów czyli co trzeci internauta wybierał właśnie ten obiekt jako najciekawszy na liście.

Gratulujemy!

Napisz komentarz
 • Teraz tylko trzeba szybkie inwestycje,porządne wejście,lub dwa i porządny obiekt informacji turystycznej przy wejściu do naszej super atrakcji.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA