REKLAMA
,
Chełmskie szkoły w czołówce Szkolnej Ligi Strzeleckiej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie szkoły zajęły czołowe miejsca podczas pierwszej w tym roku szkolnym edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej Województwa Lubelskiego.

Reklama

Opublikowano klasyfikację szkół w ramach rozgrywek pierwszej w tym roku szkolnym edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej. „Chełmska” część zawodów odbyła się 19 października na strzelnicy w Sawinie.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najwyższe, 2-gie miejsce zajęła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie w składzie: Mateusz Pruszkowski, Maciej Nowosad, Michał Nowosad oraz Konrad Hejna, z opiekunem grupy Janem Dąbskim). W pierwszej dziesiątce województwa znalazły się także II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące. Indywidualnie drugie miejsce zajął Michał Nowosad, zawodnik I LO w Chełmie.

Wśród szkół gimnazjalnych, najlepszy rezultat osiągnęło Gimnazjum Nr 5 w Chełmie, zajmując drugie miejsce w składzie: Dawid Siwak, Miłosz Drozda, Krzysztof Pietraszek oraz Mikołaj Nowosad, z opiekunem Lechem Strawą. Ponad to wysokie, czwarte miejsce zajęło Gimnazjum w Sawinie, W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Dawid Siwak, trzeci natomiast był Miłosz Drozda – obaj reprezentowali Gimnazjum Nr 6 w Chełmie.

Ogółem w zawodach udział wzięło ponad 100 zawodników z 25 szkół działających na terenie województwa lubelskiego.

Gratulujemy sukcesów!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA