REKLAMA
,
Chełmskie zapaśniczki zdobyły osiem medali
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To było mocne rozpoczęcie sezonu. Podczas poznańskiego Pucharu Polski Seniorek, zapaśniczki MKS Cement-Gryf Chełm zdobyły osiem medali i  pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej. Gratulujemy!

Reklama

Mocnym akcentem rozpoczęły swój tegoroczny sezon zapaśniczki MKS Cement-Gryf Chełm. Podczas rozgrywanego w Poznaniu Pucharu Polski Seniorek, podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa potwierdziły zdecydowanie swoją wieloletnią dominację na krajowych matach. Zdobyły bowiem osiem medali i puchar za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji klubowej.

Najwięcej powodów do radości miały Katarzyna Krawczyk, Anhelina Łysak i Małgorzata Małek. Ta trójka ze złotymi medalami stanęła na najwyższym stopniu podium. Katarzyna Krawczyk i Anhelina Łysak w drodze do złotego medalu w całym turnieju nie straciły żadnego punktu technicznego.
Zwycięstwo w Pucharze Polski daje Katarzynie Krawczyk prawo reprezentowania barw Polski podczas Mistrzostw Europy. A te już niebawem 19-25 kwietnia w Warszawie.

Brązowe medale do Chełma przywiozły: Urszula Piotrowska, Olcha Padoshyk, Karina Konarska, Anna Urbanowicz i Anastasiia Lebedieva.

Tuż za podium na piątych miejscach zawody ukończyły: Katarzyna Jargieła, Danuta Lisiewicz i Joanna Barabas. Siódmą lokatę uzyskała Monika Białach, a na ósmym miejscu w kraju sklasyfikowana została Wioleta Giers. Dziewiąte miejsce w Pucharze Polski zajęła Aleksandra Maziarczyk.

Pod koniec lutego najlepsza chełmska zapaśniczka Katarzyna Krawczyk będzie reprezentować Polskę na matach Ukrainy, w Kijowie, podczas silnie obsadzonego Międzynarodowego Turnieju.
Natomiast chełmskie juniorki (18-20 lat) w połowie marca wystartują w Międzynarodowym Turnieju Krajów Wyszechradzkich w Białogardzie.

Trzymamy kciuki!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Chełmskie zapasy to ” wynalazki” ! Najpierw to byli ” niewymiarowi ‚ zawodnicy dla ktorych trudno było znaleźć zawodnika o tej wadze. Jak raz pojechali na zawody gdzie z Azji przyjechali o tym samym wymiarze to przegrali wszystko! Teraz zapasy dziewcząt gdzie tez nie ma tłoku na macie!
  Ciekawe ile walk stoczyły te zawodniczki a ile walkowerem albo na lipnych papierach , wystwia sie byle kogo od czapy , a wyniki sutaione , raz my wygrywamy raz oni! hehehe!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA