REKLAMA
,
Chełmstok – reaktywacja. Wstęp wolny!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Festiwal ciężkich rockowych brzmień powraca. Po dziesięcioletniej przerwie zapraszamy w niedzielę na Chełmstok. Wszystkie koncerty za darmo!

Reklama

Dobra wiadomość dla miłośników cięższych brzmień. Wszystkie niedzielne (16 czerwca) koncerty festiwalu Chełmstok są za darmo. Ci, którzy kupili wcześniej bilety (po 45 zł) mogą odzyskać pieniądze w kasie ChDK.

Chełmski Dom Kultury po 10 latach przerwy postanowił reaktywować bardzo popularny przed laty festiwal rockowy Chełmstok. Będą koncerty gwiazd, ale także „Bitwa kapel” czyli konkurs dla początkujących rockmanów.

Konkurs dla amatorskich zespołów muzycznych, uprawiających wszystkie gatunki szeroko pojętej muzyki rockowej, to okazja do pokazania się szerszej publiczności oraz zdobycia nagrody pieniężnej. Zespoły konkursowe oceni jury, a najlepsze mogą liczyć na nagrody pieniężne (nagroda za I miejsce – 1000 zł) oraz na występ przed publicznością w amfiteatrze w Kumowej Dolinie.

Zapraszamy na „Bitwę kapel” do amfiteatru Kumowa Dolina, w niedzielę, 16 czerwca 2019, godz. 14.00-17.00. Wstęp wolny!

***

Druga część festiwalu Chełmstok to koncert gwiazd. Rozpocznie się o godz. 19.00, także w niedzielę, 16 czerwca.

Gwiazdą reaktywowanego festiwalu Chełmstok będzie długo wyczekiwany zespół Riverside.

Wcześniej  zaprezentują się:
– prawdziwa legenda chełmskiej sceny alternatywnej, wielokrotni laureaci chełmstokowych konkursów oraz współtworzący ten festiwal – Myly Ludzie;
– wrocławski The Sixpounder – zespół z ogromnym doświadczeniem na scenach takich jak Wacken Open Air czy Przystanek Woodstock, półfinaliści VII edycji polskiego Must Be The Music
– biłgorajski Shame Youself – metalowcy świetnie bawiący się muzyką, wielokrotnie występujący na scenach lokalnych jak i międzynarodowych.

Zapraszamy na Chełmstok do amfiteatru Kumowa Dolina, 16 czerwca 2019, godz. 19.00. Wstęp wolny!

 

Napisz komentarz
 • „roxi” idea dobra – nazwa moze zostac z uzupelniem-a pomysl z kapelami zza Buga -dlaczego nie-ja bym dorzucil jeszcze z regionu bylej Jugoslawii-propozycja na rok przyszly.- w koncu od czegos trzeba zaczac

 • Wybacznie „chłopaki” ale to trochę wtórne jest. Dobrze że coś robicie ale nie możecie się wysilić na coś oryginalnego. Przecież Owsiaka nie przebijecie. Czy w Chełmie zawsze wszystko musi być ” second hand „.
  Nie macie innego ” pomysła”? Może coś z pogranicza kultur , Ukraina , Białoruś , blisko i nie mam na mysli „ludowizny'” Broń Boże, bo tu przebija nas Kazimierz!

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA