REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chmielaki dopiero za rok
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

To miało być wyjątkowe święto. W tym roku przypada przecież 50-lecie Chmielaków Krasnostawskich. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany. Organizatorzy doszli do wniosku, że nie są w stanie zapewnić uczestnikom pełnego bezpieczeństwa zdrowotnego. Jubileuszowe Chmielaki odbędą się więc za rok.

Reklama

Nie ma piwnych straganów ani ogródków, nie ma artystów na scenach i ulicach… Chmielaki Krasnostawskie – największa i najstarsza impreza piwna w Polsce – w tym roku została odwołana. Organizatorzy boleją nad tym tym bardziej, że to przecież miało być wyjątkowe, jubileuszowe święto ze wspaniałą oprawą i możliwością uczestnictwa w niej tysięcy miłośników piwa i dobrej zabawy.

Pandemia zniweczyła te plany.

Jesteśmy przekonani, że pomimo tego, iż dołożylibyśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego i organizacyjnego, to nie moglibyśmy zagwarantować Państwu pełnego bezpieczeństwa zdrowotnego podczas tak dużej imprezy – tłumaczy decyzję Robert Kościuk, burmistrz Krasnegostawu. – Doceniamy to, jakich mamy gości i wierzymy, że zrozumiecie Państwo powagę zaistniałej sytuacji.

Jednocześnie organizatorzy informują, że co się odwlecze, to nie uciecze. I zapraszają na uroczyste obchody jubileuszu 50-lecia Chmielaków Krasnostawskich za rok czyli od 20 do 22 sierpnia 2021 r.

Natomiast w tym roku jubileusz zostanie zaledwie zaakcentowany. W niedzielę, 23 sierpnia, Krasnostawski Dom Kultury organizuje Galę inaugurującą jubileusz 50-lecia Chmielaków Krasnostawskich.

Będzie promocja książki 50 lat Chmielaków Krasnostawskich, zostaną wręczone medale w Konsumenckim Konkursie Piw oraz nagrody w Konkursie Poetyckim o „Chmielakowy Antałek”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama