REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chmielaki Krasnostawskie 2015 | Program muzyczny
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chmielaki to największa plenerowa impreza w tej części Polski, w której bierze udział dziennie ponad 40 tysięcy miłośników piwa i dobrej zabawy. Na scenie w Rynku odbywają się bezpłatne koncerty, skierowane do różnych odbiorców, a swoje stoiska wystawiają browary z Polski i  zagranicy. Tegoroczne Chmielaki odbędą się w dniach 21-23 sierpnia 2015 roku. Zobacz muzyczny program.

21 sierpnia (piątek)

19:30 – ŁONA I WEBBER ( Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny.

Wydarzenie Facebook!

Łona i Webber od wielu lat zaliczają się do czołówki polskiego hip-hopu. Ich twórczość często określana jest mianem rapu „inteligenckiego”. Nie oznacza to jednak, że funkcjonują w elitarnej muzycznej niszy. Wprost przeciwnie – tworzona przez nich muzyka cieszy się uznaniem zarówno krytyków, jak i szerokiej publiczności.

21:45 – MESAJAH (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny.

Wydarzenie Facebook!

Pod tym pseudonimem ukrywa się wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor – Manuel Rengifo Diaz. Artysta ma na swoim koncie trzy płyty: “Ludzie prości”, “Jestem stąd” i “Brudna prawda”. Prezentuje na nich autorską mieszankę reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Każdy z albumów był sporym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej oraz cieszył się dużym zainteresowaniem mediów i publiczności.

22 sierpnia (sobota)

21:30 – Sywia Grzeszczak (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny

Sylwia Grzeszczak jest zdobywczynią najważniejszy polskich nagród muzycznych. W swojej bogatej kolekcji posiada m.in. “World Music Trophy”, “Superjedynki”, “Eska Music Awards”, “Telekamerę” “Mikrofony Popcornu” i “Viva Comet”. Wokalistka występowała m.in. na “Top Trendach”, KFPP w Opolu, “Sopot Festivalu” oraz “Polsat Super Hit Festiwalu”. Koncertami Sylwii Grzeszczak zachwyceni zarówno ci, którym potrzeba zabawy, jak i słuchacze oczekujący wzruszeń. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w Krasnymstawie.

23 sierpnia (niedziela)

20:30 – Afromental (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny

Wydarzenie Facebook!

Afromental tworzy siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów: Łozo (Wojciech Łozowski – wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki – instrumenty klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka – instrumenty  perkusyjne). Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. „Łozo” można było nie tak dawno zobaczyć w roli jurora programu telewizyjnego „Must be the Music”, a Tomsona i Barona w czterech z rzędu edycjach„The voice of Poland”.Cały skład zapewne kojarzycie z serialu „39 i pół”, w którego drugiej serii zespół występował, grając samych siebie.

Źrodło: www.chmielaki.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*