REKLAMA
,
Chmielaki Krasnostawskie 2015 | Program muzyczny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chmielaki to największa plenerowa impreza w tej części Polski, w której bierze udział dziennie ponad 40 tysięcy miłośników piwa i dobrej zabawy. Na scenie w Rynku odbywają się bezpłatne koncerty, skierowane do różnych odbiorców, a swoje stoiska wystawiają browary z Polski i  zagranicy. Tegoroczne Chmielaki odbędą się w dniach 21-23 sierpnia 2015 roku. Zobacz muzyczny program.

Reklama

21 sierpnia (piątek)

19:30 – ŁONA I WEBBER ( Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny.

Wydarzenie Facebook!

Łona i Webber od wielu lat zaliczają się do czołówki polskiego hip-hopu. Ich twórczość często określana jest mianem rapu „inteligenckiego”. Nie oznacza to jednak, że funkcjonują w elitarnej muzycznej niszy. Wprost przeciwnie – tworzona przez nich muzyka cieszy się uznaniem zarówno krytyków, jak i szerokiej publiczności.

21:45 – MESAJAH (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny.

Wydarzenie Facebook!

Pod tym pseudonimem ukrywa się wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor – Manuel Rengifo Diaz. Artysta ma na swoim koncie trzy płyty: „Ludzie prości”, „Jestem stąd” i „Brudna prawda”. Prezentuje na nich autorską mieszankę reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Każdy z albumów był sporym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej oraz cieszył się dużym zainteresowaniem mediów i publiczności.

22 sierpnia (sobota)

21:30 – Sywia Grzeszczak (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny

Sylwia Grzeszczak jest zdobywczynią najważniejszy polskich nagród muzycznych. W swojej bogatej kolekcji posiada m.in. „World Music Trophy”, „Superjedynki”, „Eska Music Awards”, „Telekamerę” „Mikrofony Popcornu” i „Viva Comet”. Wokalistka występowała m.in. na „Top Trendach”, KFPP w Opolu, „Sopot Festivalu” oraz „Polsat Super Hit Festiwalu”. Koncertami Sylwii Grzeszczak zachwyceni zarówno ci, którym potrzeba zabawy, jak i słuchacze oczekujący wzruszeń. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w Krasnymstawie.

23 sierpnia (niedziela)

20:30 – Afromental (Scena Rynek Miejski). Wstęp wolny

Wydarzenie Facebook!

Afromental tworzy siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów: Łozo (Wojciech Łozowski – wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki – instrumenty klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka – instrumenty  perkusyjne). Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. „Łozo” można było nie tak dawno zobaczyć w roli jurora programu telewizyjnego „Must be the Music”, a Tomsona i Barona w czterech z rzędu edycjach„The voice of Poland”.Cały skład zapewne kojarzycie z serialu „39 i pół”, w którego drugiej serii zespół występował, grając samych siebie.

Źrodło: www.chmielaki.pl

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA