REKLAMA
,
„Choinki pod choinkę” od RMF FM
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj (13 grudnia) chełmianie dostaną choinki od rozgłośni RMF FM. Świąteczny konwój stacji pojawi się na Placu Łuczkowskiego o godzinie 14.00. Wśród atrakcji będą też konkursy i animacje dla najmłodszych.

Reklama

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM. Tej zimy rozgłośnia odwiedza 14 miast i rozdaje mieszkańcom tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czeka też mnóstwo innych atrakcji m.in. konkursy i animacje dla dzieci prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i kawę.

Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

Do Chełma „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają w poniedziałek (13 grudnia). Impreza rozpocznie się na Placu Łuczkowskiego o 14.00 i trwać będzie około 1,5 godziny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA