REKLAMA
,
ChSM dba o bezpieczeństwo
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dla bezpieczeństwa mieszkańców, pracownicy Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dezynfekują klamki i domofony. Epidemia nie zatrzymała prac porządkowych i remontowych w spółdzielni.

Reklama

Największa w mieście spółdzielnia mieszkaniowa – ChSM – ma w swoich zasobach 200 budynków, w których jest blisko 8650 mieszkań. W czasie epidemii praca zatrudnionych w spółdzielni musi odbywać się przy zachowaniu najwyższych standardów i zasad bezpieczeństwa. Dotyczy to  głównie pracowników „pierwszej linii” – administratorów i gospodarzy domów.

Jak zapewnia nas ChSM:

Pracownicy stale  dbają o komfort mieszkańców, zapewniając sprawną dostawę wszystkich mediów: centralnego ogrzewania, wody, gazu, energii elektrycznej, na bieżąco sprawując pieczę nad działaniem instalacji i sieci. 24 godziny na dobę reagują na zgłaszane przez  mieszkańców usterki i awarie.

Poszczególne działy starają się zdalnie zapewnić pełną obsługę lokatorów – on line, telefonicznie lub przez e-BOK. Na bieżąco są regulowane i rozliczane wszystkie media wobec dostawców, ZUS czy Urzędu Miasta.

Przedsiębiorcy mający lokale w zasobach CHSM, mają możliwość wystąpienia o zawieszenie odpłatności za odpady komunalne. W tym celu należy złożyć stosowne oświadczenie o zawieszeniu, bądź nie prowadzeniu działalności (druk do pobrania na stronie internetowej CHSM).

Tereny ChSM są na bieżąco sprzątane, służby dbają o estetykę terenów wokół bloków. Wszelkie zlecane usługi są rozliczane, bo nadal prowadzone są prace remontowe budynków na zewnątrz.

To trudny czas dla nas wszystkich, bądźmy razem, solidarni w walce z  pandemią koronawirusa, a jestem przekonana, że wygramy – podkreśla prezes Ewa Jaszczuk.

Z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie mieszkańców, jeszcze w marcu zarząd ChSM zobowiązał firmę sprzątającą do zachowania szczególnej staranności podczas prac na klatkach schodowych i częściach wspólnych budynków, tj, częstego i dokładnego mycia klamek, poręczy, balustrad i włączników środkami dezynfekującymi.
Od 6 kwietnia pracownicy ChSM dwa razy dziennie odkażają klamki i panele domofonów w blokach.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA