REKLAMA
,
Ciało noworodka zakopane na podwórku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W okolicy Woli Uhruskiej (pow. włodawski) odkryto makabryczne znalezisko. Na podwórku znaleziono zakopane zwłoki noworodka. Jak wstępnie określono dziecko urodziło się martwe. 

Reklama

Znalezisko odkryto 13 września w małej miejscowości w pobliżu Woli Uhruskiej. Jak twierdzą sąsiedzi rodziny nikt nie przypuszczał, że matka maleństwa była w ciąży i kilka tygodni temu urodziła swoje piąte dziecko. Niestety noworodek najprawdopodobniej urodził się martwy, wówczas jeden z członków rodziny miał zakopać ciało na posesji.

– Sprawa wyszła na jaw przy okazji prowadzenia innego dochodzenia, które rozpoczęliśmy w sierpniu. W związku ze znalezieniem zwłok noworodka zatrzymaliśmy jednego z członków rodziny i to on usłyszał zarzuty znieważenia zwłok – wyjaśnia nam Andrzej Matysiewicz, zastępca prokuratora rejonowego we Włodawie.

Mężczyźnie grozi nawet 2 lata więzienia. Czwórka dzieci przebywa obecnie pod opieką rodziny. Jak informują nas prokuratorzy oskarżony i matka noworodka przebywają na wolności.

Śledczy czekają na wyniki badań i oficjalne wyniki sekcji zwłok noworodka. Jak wstępnie ustalono ciąża była donoszona, a poród odbył się kilka tygodni temu.

Sąsiedzi rodziny są w szoku. Jak nas informują rodzina miała założoną „Niebieską Kartę” i dość często na miejscu pojawiali się pracownicy gminy. Nikt jednak nie zauważył, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Niebieska karta, opieka społeczna w Woli Uhruskiej to parodia, pomoc sąsiedzka?, niestety znam ten problem z autopsji, moja sąsiadka po tym jak mąż się znęca nad nią od ponad 2 lat (wszczyna awantury, alkohol, inne używki, pobicia, znęcanie psychiczne, finansowe i dużo by tu wymieniać… ) dodatkowo zastraszanie i bicie sąsiadów (sprawy o pobicie toczą się w sądzie), wiele razy zgłaszane na policję agresje męża i nic, kobieta jest bezradna, uciekała z domu żeby chronić swoje życie, nocowała u nas to u dzieci, ale jak tak długo można żyć? W końcu mąż dotkliwie pobił sąsiada, to policja się zainteresowała i zdziwieni, że sąsiadka nie ma jeszcze niebieskiej karty. Później wizyty w urzędzie i oczywiście panie urzędniczki zaczęły odwodzić sąsiadkę od tej niebieskiej karty, bo po co? (wiadomo dla nich to kolejne papierki i więcej roboty). Mąż sąsiadki coraz bardziej stał się agresywny, więc w trosce o swoje życie uciekła z domu do dzieci. Za jakiś czas zadzwoniły panie z urzędu i powiedziały: ,,skoro nie mieszka Pani z mężem to niebieska karta nie jest potrzebna, bo nie ma zagrożenia”. Dla urzędników problem się rozwiązał, ale nie dla sąsiadki. Śmiech na sali, ta niebieska karta i pomoc osobom dotkniętym przemocom to jedna wieka farsa.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Takie zachowanie urzędników, niedopuszczalne, stąd te tragedie

   No votes yet.
   Please wait...
 • Dziwne, że pracownicy opieki społecznej nie zauważyli, że kobieta jest w ciąży? Ponownie mamy problem z ”papierkowym” traktowaniem pracy lub nawet śmiem to określić olewaniem obowiązków. Niestety smutne, a ucierpiało niewinne dziecko 🙁

  No votes yet.
  Please wait...
  • Pracownik zwykle zauważa swoją pensję,i to,że inny pracownik ma wyższą – praca to tylko dodatek do pensji.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA