REKLAMA
,
Ciężarówki w rowie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa samochody ciężarowe wylądowały w rowie w Chorupniku. Wczoraj kierujący scanią zjechał do rowu, bo najprawdopodobniej zasnął. Natomiast dzisiaj kierujący ciężarówką renault, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zmusił nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę do zjechania do rowu.

Reklama
Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 5.
34-letni mieszkaniec Brzeska, kierując ciężarówką scania z naczepą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Chorupnik (gmina Gorzków). Na szczęście na drodze nie było innych uczestników ruchu. Kierujący jechał sam i był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, którego prawdopodobną przyczyną mogło być zaśnięcie kierującego.
Do drugiego zdarzenia doszło dzisiaj rano, tuż po godz. 5. Do miejscowości Chorupnik zostali skierowani policjanci z drogówki, ze względu na zdarzenie drogowe z udziałem dwóch ciężarówek. Sytuacja wyglądała na niebezpieczną, ale skończyło się tylko na uszkodzeniu pojazdu.
Policjanci ustalili,  że 51-letni mieszkaniec gminy Chełm kierując ciężarówką marki renault z przyczepą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Skutkiem tego „zarzuciło” ciężarówką i stanęła w poprzek drogi. Nastąpiło to w chwili, gdy z naprzeciwka nadjeżdżała inna ciężarówka. 54-letni kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu.
Nikomu nic się nie stało i nie doszło do zderzenia ciężarówek. Kierujący pojazdami byli trzeźwi i nie odnieśli obrażeń. 51-latek został ukarany mandatem za stworzenie zagrożenia na drodze.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA