REKLAMA
,
Co myślicie o elektrombilności?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bez mieszkańców ani rusz. Miejscy urzędnicy pracują nad projektem „Strategia rozwoju elektromobilności Miasta Chełm na lata 2020-2029”. I raz jeszcze proszą nas o udział w konsultacjach społecznych. Sprawdź, czy możesz pomóc?

Reklama
Dokument jest opracowywany od kilku miesięcy, również przy naszym, mieszkańców Chełma, udziale. Wcześniej mieliśmy okazję pomóc miastu wypełniając ankietę, która była istotna przy konstruowaniu projektu. Chodziło o wskazanie naszych sugestii co do kierunków rozwoju transportu i komunikacji w mieście, ochrony środowiska i poprawy jakości naszego życia.
Teraz, na kolejnym etapie prac, autorzy projektu chcieliby poznać naszą opinię na temat powstałego już dokumentu. Link do projekt strategii znajdziecie poniżej.

Dokument określa kierunki działania, które mają przynieść ograniczenie wpływu transportu na jakość powietrza w Chełmie. Sposobem na to ma być rozwój elektromobilności. A to z kolei ma być  impulsem do zmiany nastawienia mieszkańców zarówno do transportu zbiorowego, jak i indywidualnych, bezemisyjnych form przemieszczania się.

Konsultacje zaczynają się już dziś, 12 sierpnia i potrwają do 18 sierpnia. Swoje uwagi mogą zgłaszać mieszkańcy, ale także firmy czy organizacje pozarządowe. Można to zrobić na dwa sposoby. Zza pośrednictwem formularza (do pobrania na dole) lub  w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesantów na parterze budynku przy ul. Lubelskiej 65 w Chełmie.

Wypełniony formularz można złożyć w Biurze Obsługi Interesantów w godzinach pracy UM Chełm, przesłać pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres info@umchelm.pl podając w temacie wiadomości „konsultacje elektromobilność”.

Napisz komentarz
 • Jak się znam na pisaniu strategii to na początku są konsultacje. A później strategia. Co tu konsultować gdy strategia napisana …..

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Gospodarcze centrum dla młodych
  Absolutorium dla prezydenta
  Absolutorium dla prezydenta
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
  Waśniewskiego znowu przejezdna
  Raport o stanie Chełma
  REKLAMA