REKLAMA
,
Co na to radny? | Trolle i widowiskowe samobójstwo PO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Co na to radny?” to cykl krótkich komentarzy udzielonych naszej redakcji przez chełmskich radnych. Podejmujemy się tematów aktualnych i wciąż żywych w w społeczeństwie. W tym tygodniu przepytujemy Małgorzatę Sokół!

Reklama

W telewizji TVN24 Ryszard Kalisz mówi o tym, że wreszcie nadeszła destrukcja PO. Adam Bielan z Polski Razem dodaje: „PO jest na równi pochyłej i się nie podniesie”. Dziennikarze opozycyjni zwracają uwagę na kondycję Platformy, która zamierza popełnić widowiskowe samobójstwo w trakcie jesiennej kampanii parlamentarnej.

Co na to radny?

„Moim zdaniem wybory prezydenckie dały obraz sytuacji, która panuje na scenie politycznej, aczkolwiek uważam, że mówienie o Platformie w ten sposób jest mocno przesadzone. Jedne z wybory nie świadczą o wszystkim. Trzeba pamiętać, że PO jest u steru rządów przez osiem lat. Trzeba też pamiętać, że te osiem lat, a oceniają je różni politycy wzajemnie od swoich potrzeb, to był czas bardzo dobry dla Polski. Uniknięcie kryzusu gospodrczego, wzrost gospodarczy, wyglądamy całkiem nieźle na tle Europy Zachodniej, awans w Unii Europejskiej. Uważam, że nie jest to powód aby się tak bardzo martwić.

Platforma przechodzi kryzys, ponieważ jest partią, która funkcjonuje wiele lat i w jej obrębie działa wiele autorytetów, które się ścierają. To, co się dzieje po wyborach prezydenckich jest falą, którą się przetoczy, a społeczeństwo w którymś momencie zacznie realnie patrzeć na to, co się dzieje. W wyborach parlamentarnych nie głosujemy tylko na partie, ale społeczeństwo bierze pod uwagę osoby startujące. Ważne jest to aby Platforma wystawiła takie osoby, które będą godne zaufania i wtedy rola PO wzrośnie”

I o wynajętych trollach w Internecie, które w ramach zatrudnienia przez PO, miały zajmować się się krytyką Prawa i Sprawiedliwości w sieci.

Co na to radny?

„Myślę, że to jakaś bzdura, powtarzana z ust do ust. Nie wydaje mi się, żeby się ktoś do tego ktokolwiek posuwał tydzień po wyborach. Rzecz zupełnie wymyślona. W mediach społecznościowych wiele się dzieje, ale zazwyczaj te komentarze pochodzą od wąskiej grupy osób. Nie zauważyłam aktywnosci ponad to, co się dzieje zazwyczaj. Nie uważam żeby była to prawda.”

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • O Matko! Jakaż to inteligencja i wiedza „wyszła” z ust przewodniczącej PO w Chełmie….:)

  No votes yet.
  Please wait...
  • Jestem ciekaw Twojej inteligencji, albo jej braku.

   No votes yet.
   Please wait...
  • Waldi, Ty też inteligencją i szczególną wiedzą się nie wykazałeś, aby oceniać kogoś. Łatwo hejtować, nie?

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA