REKLAMA
,
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #12
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

Reklama

Festiwal Kolory Muzyki
21-22 lipca | ul. Strażacka | godz. 20:30

Zagra m.in. Kasia Stankiewicz, Varius Manx oraz Patryk Kumór.
Tegoroczny festiwal podobnie jak w roku ubiegłym, potrwa przez trzy wakacyjne tygodnie. Zmianie ulegnie jednak jego lokalizacja. Największa plenerowa miejska impreza powróci na plac Gdański – tam, gdzie dwie dekady temu rozpoczynały się cykliczne Dni Chełma. Z kolei na Placu Łuczkowskiego pojawią się letnie ogródki.

O festiwalu pisaliśmy tutaj.


Hola – miejsce magiczne

Dla urzeczonych kulturą pogranicza, dla miłośników tradycyjnego rzemiosła i folkloru to jedno z najciekawszych miejsc w naszym kraju. Zapraszamy 23 lipca br. do Holi na prawosławny odpust i XXI Jarmark Holeński.


II Chełmska Piwna Mila
22 lipca | godz. 14:00 | Zajazd Trzy Dęby

Piwna Mila to niecodzienna dyscyplina sportu, która polega na przebiegnięciu w jak najszybszym czasie dystansu o długości jednej mili (1609 metrów) i wypiciu w międzyczasie 4 piw. Więcej informacji tutaj.

 


Dzień Okszowa po raz dwudziesty

Mieszkańcy Okszowa i okolic bawić się będą w niedzielę (23.07.2017) na festynie rodzinnym. Okszowskie spotkania mają już swoją 20-letnią tradycję. Więcej tutaj.

Tradycyjnie także w tym roku nie zabraknie propozycji dla dzieci i dorosłych. Od godz. 13 na uczestników czekać będą gry i zabawy rekreacyjne przygotowane m.in. przez galerią dziecięcą „Pokusa”. Godzinę później będzie okazja uwiecznienia wydarzenia na wspólnej fotografii. Przewidziana jest też zabawa z zespołem muzycznym WademekkuM. Wszystkie wydarzenia odbędą się na nowym boisku w Okszowie.


Włodawa – miasto festiwali

Jeśli na festiwal, to tylko do Włodawy. W czwartek kończy się Międzynarodowe Polskie Lato z Folklorem, w piątek zaczyna „Zew Natury” – IV Festiwal Sztuk Naturalnych. Więcej informacji tutaj.


Chełmianka Chełm – Zagłębie Sosnowiec 
22 lipca | godz. 17:00 | Stadion MOSiR

W najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Chełmie, w ramach I rundy Pucharu Polski zostanie rozegrany mecz pomiędzy Chełmianką, a Zagłębiem Sosnowiec. Niestety bilety na mecz nie są już dostępne. Przeczytaj oświadczenie klubu.

Zobacz, co działo się wcześniej:

Napisz komentarz
 • super pomysł dziękuję za informacje

 • Ale to wszystko teraz tak fajnie wygląda 😀

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Kolejową można przejechać
  Kolejową można przejechać
  REKLAMA