REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Coraz bliżej finału WOŚP
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdradził nieco informacji na temat tego, co będzie się działo podczas wielkiego finału. Już dziś zapraszamy na 31 stycznia, na parking przed Galerią Chełm.

Reklama

Chełmski sztab WOŚP intensywnie pracuje nad szczegółowym programem wielkiego finału. Nie jest to łatwe zważywszy na znaczne ograniczenia sanitarne związane z pandemią. Niemniej sporo o chełmskim finale już wiadomo.

PoRuszaj się

Najpierw zapraszamy do udziału w imprezie charytatywno-rekreacyjnej „PoRuszaj się dla WOŚP”.
Od czterech lat w Chełmie w ramach WOŚP odbywał się profesjonalny bieg ze wspólnym startem i pomiarem czasu. Względy epidemiczne wymusiły zmiany i teraz impreza ma formułę indywidualną. Udział w niej mogą wziąć biegacze, rowerzyści oraz – chyba po raz pierwszy w Polsce – zwykli spacerowicze. Nie ma długości trasy, ani weryfikacji faktu jej pokonania. Każdy sam może sobie wybrać datę, dystans i sposób pokonania swojej trasy. 

Dla uczestników zostały przygotowane trzy rodzaje pakietów startowych. Po ich wykupieniu i wysłaniu zgłoszenia, każdy będzie pełnoprawnym uczestnikiem tej nietypowej imprezy. Zapisy już trwają. Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie WOŚPChełm.
 

Licytacje, konwój, koncerty

Z kolei w niedzielę, 31 stycznia, organizatorzy zapraszają w samo południe na parking przed Galerię Chełm. Tu na uczestników czekać będą przygotowane niespodzianki i stąd “do miasta” wyruszy “konwój pozytywnej energii”.
Na antenie radia Bon Ton przez trzy dni odbywać się będą licytacje. Do zdobycia będą m.in. złote serduszka WOŚP, loty paralotnią i inne.

Wieczorem w Chełmskim Domu Kultury zapowiada się energetyczny koncert rockowy. Niestety, bez udziału publiczności, za to transmitowany online.

***

Jak już informowaliśmy, ograniczenia sanitarne związane z pandemią sprawiły, że ustalony początkowo na 10 stycznia 2021 roku finał Wiejskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienił się. Nowy termin to 31 stycznia. Wielkie granie odbywa się także w Chełmie, a sztab zorganizował Automobilklub Chełmski.

To będzie już 29. finał WOŚP. Tym razem towarzyszy mu hasło „Finał z głową”. Zebrane pieniądze zostaną więc przeznaczone na zakupy sprzętu dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama