REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Cyrk Zalewski w Chełmie. Mamy wejściówki!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Cyrk Zalewski już we wtorek odwiedzi Chełm. To, jak zawsze, gwarancja widowiska najwyższej jakości. Zapraszamy o godzinie 18:00 na ul. Wieniawskiego (w okolicy os. Demos).

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: konie, wielbłądy, lis, papugi, psy oraz woltyżerka na koniu, pokazy napowietrzne, akrobatyka na krzesłach, Laser Man Show, Clown RiCO, zabawne foxteriery, Wirujące Talerze i motory w kuli smierci! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII !

Konkurs dla Czytelników chelmski.eu!

Mamy do rozdania 3 wejściówki. Bilet upoważnia do wejścia jedną osobę dorosłą wraz z dzieckiem do 10 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie “Dlaczego chciałbyś wybrać się do Cyrku Zalewski?” i wysłać odpowiedź na nasz adres mailowy: redakcja@chelmski.eu. Wygrają 3 osoby, które napiszą do nas jako pierwsze. Wyniki podamy dziś o 17:00.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*