REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
„Czołówka” na Metalowej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj po południu na ulicy Metalowej w Chełmie kierujący audi, wykonując manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z toyotą.

Reklama

Wczoraj (27 listopada), około godz. 15, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu samochodów osobowych na ulicy Metalowej w Chełmie.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 19-letni chełmianin, wykonując manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota, którym kierował 35-letni mieszkaniec gminy Chełm.

W wyniku zdarzenia obaj kierujący i dwaj pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście żaden z nich nie odniósł poważniejszych obrażeń i zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Młody mężczyzna, który się do niej przyczynił, został ukarany mandatem. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci przypominają, że w obecnie panujących warunkach atmosferycznych trzeba zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do warunków na drodze. To od nas samych zależy bezpieczeństwo własne i  innych uczestników ruchu drogowego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama