REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Czterech kierowców pożegnało się z prawem jazdy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Weekend na włodawskich drogach nie wyglądał kolorowo. W ciągu jednej godziny, policjanci zatrzymali prawo jazdy czterem kierującym. Powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym przynajmniej o 50 km/h.

Reklama

Wystarczyła jedna godzina patrolu w Żukowie, aby policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy czterem kierującym. Powodem było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o przynajmniej 50 km/h. Jako pierwszy wpadł 35-letni mieszkaniec Siedlec podróżujący osobowym Mitsubishi. Miał na liczniku aż 111 km/h. Następnie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Biała Podlaska, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 54 i 57 km/h. Jednak “rekordzistą” okazał się 64-letni mieszkaniec Włodawy, który poruszał się swoim Audi mając na liczniku aż 117km/ h.

Policjanci przypominają, że zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi, kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Okres ten może zostać przedłużony do 6 miesięcy w przypadku gdy kierowca nie będzie stosował się do zakazu, a dalszym krokiem jest wydanie przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama