REKLAMA
,
Czterech kierowców pożegnało się z prawem jazdy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Weekend na włodawskich drogach nie wyglądał kolorowo. W ciągu jednej godziny, policjanci zatrzymali prawo jazdy czterem kierującym. Powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym przynajmniej o 50 km/h.

Reklama

Wystarczyła jedna godzina patrolu w Żukowie, aby policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy czterem kierującym. Powodem było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o przynajmniej 50 km/h. Jako pierwszy wpadł 35-letni mieszkaniec Siedlec podróżujący osobowym Mitsubishi. Miał na liczniku aż 111 km/h. Następnie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Biała Podlaska, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 54 i 57 km/h. Jednak „rekordzistą” okazał się 64-letni mieszkaniec Włodawy, który poruszał się swoim Audi mając na liczniku aż 117km/ h.

Policjanci przypominają, że zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi, kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Okres ten może zostać przedłużony do 6 miesięcy w przypadku gdy kierowca nie będzie stosował się do zakazu, a dalszym krokiem jest wydanie przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA