REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Czwartek z uśmiechem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W najbliższy czwartek CKF Zorza zaprasza na Pozytywny Czwartek. Projekcja odbędzie się w ramach nowego projektu Filmowe Czwartki.

Reklama

W lutym br. ruszył nowy projekt CKF Zorza o nazwie Filmowe Czwartki. W ramach projektu, w każdy czwartek od początku lutego do końca czerwca, prezentowane będą cztery cykle filmowe:

1. DKF Rewers
2. Kino Kobiet
3. Pozytywny Czwartek
4. DKF Poleca

W najbliższy czwartek, 20 lutego, zapraszamy na Pozytywny Czwartek

To cykl projekcji, w którym prezentowane będą lekkie i zabawne komedie, opowiadające o tej lepszej, pozytywnej stronie świata i tego, co nas otacza. Cykl zainauguruje film pt. Sokół z masłem orzechowym w reż. Tylera Nilsona i Michaela Schwartza.

O filmie:
Wzruszająca opowieść o przyjaźni, motywacji i partnerstwie. Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

Zobacz zwiastun.

Zapraszamy na Pozytywny Czwartek do CKF Zorza, 20 lutego, godz. 18.00. Bilety po 16 zł (normalne) i 14 zł (ulgowe).

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama