REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Czytaj książki online. Skorzystaj z IBUKA
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmska Biblioteka Publiczna uruchomiła bezpłatną możliwość korzystania z 1052 publikacji za pośrednictwem internetu. IBUK to łatwy, wygodny i przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu z ulubioną lekturą.

IBUK- co to takiego?
To Polska biblioteka cyfrowa i wypożyczalnia e-booków umożliwiająca wypożyczanie książek w formatach elektronicznych za pośrednictwem internetu.  Wejście do dostępnych książek jest możliwy nie tylko z sieci  biblioteki, ale również spoza niej. Korzystając z IBUKA w Bibliotece, nie jest wymagana rejestracja użytkowników, natomiast warunkiem korzystania spoza sieci biblioteki jest posiadanie specjalnego kodu PIN oraz rejestracja na  stronie libra.ibuk.pl. Po unikalny kod PIN do zdalnego logowania należy zgłosić się do bibliotekarza w placówkach Chełmskiej Biblioteki Publicznej: Biblioteka Główna (ul. Partyzantów 40), Filia Nr 1 (ul. Nadrzeczna 5), Filia Nr 2 (ul. Zachodnai 31), Filia Nr 3 (ul. 11 Listopada).

Dodatkową informacją jest to, że co miesiąc na stronie głównej IBUKA Libry, będzie zamieszczany jeden tytuł z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN. Wśród nich nie zabraknie bestsellerów, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z Książką Miesiąca przez 30 dni. Czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar.

Brzmi ciekawie?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*