REKLAMA
,
Czytelnicy zgłaszają problemy. „Czyste miasto, nie nasza sprawa?”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na tą sprawę zwróciła uwagę nasza czytelniczka. Tym razem chodzi o zaśmieconą działkę, która pomimo interwencji, została pozostawiona w mało estetycznym stanie. 

Reklama

P1070343Jak informuje nas czytelniczka, która chciała pozostać anonimowa, władze miasta pomimo interwencji, pozostawiły zaśmieconą działkę na osiedlu domków jednorodzinnych. Jak zaznacza, brzmi to na tyle dziwnie, ponieważ na harmonogramie wywózki „wypisywane są pięknie brzmiące hasła” takie jak „Czyste Miasto – Wspólna Sprawa”.

– Bałagan wygląda nie tylko estetycznie, ale i rosnące chaszcze mają wpływ na niszczenie drewnianej ściany budynku gospodarczego, zwłaszcza podczas deszczów – komentuje czytelniczka. Odpowiedź Urzędu Miasta w sprawie uporządkowania tej działki nie okazała się satysfakcjonująca, bowiem jak czytamy „Wydział Infrastruktury Komunalnej Urzędu Miasta Chełm uprzejmie informuje, że przystąpi do uporządkowania przedmiotowej działki (nr. ewid. 149/4 obr.12), po zdemontowaniu ogrodzenia przez byłego właściciela działki, o czym zostanie poinformowany odrębnym pismem”.

 Jak się okazało, „brama” o którą tu się rozchodzi, dla Urzędu Miasta to rozkładający się płot:

P1070251

– „Ogrodzenie” pozostałe po poprzednim właścicielu to właśnie owa rozkładająca się bramka, która została postawiona w bzie, który z kolei został wycięty wskutek interwencji Straży Miejskiej. Mimo to, miasto podtrzymało swoje stanowisko – dodaje.

Jak uzyskaliśmy informację, właściciel działki nie dostał żadnego pisma od przedstawicieli UM Chełm, a działkę przekazał protokołem. – Po prostu, napisali żeby się odczepić i tyle – czytamy w wiadomości od czytelniczki.

Ze sprawa zwrócimy się do Urzędu Miasta.

Znacie podobne przypadki? Piszcie do nas na redakcja@chelmski.eu

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Bo miłosciwie nam rządząca nie jest od przestrzegania prawa, tylko od unikania jego przestrzegania i szukania głupich wymówek…. Tej „bramy” to faktycznie cały sprzęt miejskich spółek nie jest w stanie rozwalic 😛

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA