REKLAMA
,
Debata dla Chełma | Wyniki sondy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W niedzielne popołudnie w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, odbyła się “Debata dla Chełma” z udziałem kandydatów siedmiu komitetów wyborczych. Zorganizowaliśmy również specjalną sondę dla czytelników, która miałaby rozstrzygnąć, kto zaprezentował się najlepiej.

Reklama

Według internautów, zwycięzcą „Debaty dla Chełma” okazał się Rafał Bukowski z partii KORWiN ( 47 % głosów), drugie miejsce zajął Jakub Banaszek (21 % głosów), który startuje z list Prawa i Sprawiedliwości. Jako trzeci wasze uznanie zyskał Mateusz Prucnal (19 %) z .Nowoczesnej.

Dziękujemy wszystkim 1 227 widzom, którzy zechcieli być z nami w trakcie transmisji na żywo! Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

Napisz komentarz
 • Coś mi się nie wydaje żeby ta informacja o oglądalności była wiarygodna Może jakiś link do tego ” analytics”. Oglądałem tę debatę.Transmisja była na YouTube. Przez znaczną część były jakieś problemy techniczne z fonią i nie bardzo wiadomo było co kto mówi, przez jakieś 30-40 minut. Pozniej to naprawiono.
  Pod oknem cały czas była informacja o aktualnej ilości zalogowanych w tym oknie i oglądających i było to dwadzieścia kilka osób, pod koniec było to trzydzieści parę osób. Więc skąd te ponad tysiąc? Zresztą do dzisiaj pod oknem ” debaty ” na YT jest coś ponad 200 osób , prawie 5 dni po. Na tym wykresie też nie widać jakie to wartości
  i jaki to wykres.

  • Już wcześniej przejechaliśmy się po redakcji w innym wątku z nadzieją , że w przyszłości unikną niepotrzebnych błędów. Bo zespół młody i dopiero nabiera doświadczenia.
   Co do przebiegu debaty i wyników sądy to trochę więcej wiary 🙂

   • ups sorry… najwyraźniej mam dzisiaj zły dzień oczywiście powinno być sondy, nie należny bezkrytycznie ufać słownikowi przeglądarki

  • Po raz kolejny narzeka Pan pod naszymi artykułami? 🙂 Debata była tydzień temu, dajmy już sobie na luz Panie ekspercie 🙂

 • Pisałem już to pod wideo z debaty, ale wspomnę i tu, jeśli ktoś zastanawiał się, czy warto głosować na Ruch Kukiza to po tej debacie i wysłuchaniu wypowiedzi kandydata reprezentującego tę listę chyba już się z tego pomysłu wycofa. Zupełny brak merytorycznych wypowiedzi tego pana. Brak chociażby zalążków propozycji rozwiązań problemów, które w swoich pytaniach sygnalizowali prowadzący debatę. Znajomość tematów i obszarów, w których kandydat Ruchu Kukiza się wypowiadał – zerowa! W zasadzie ograniczał się on jedynie do nieudolnych (przepraszam, jeśli to zbyt mocne stwierdzenie, ale tak to wyglądało) prób powtarzania słów osoby zadającej pytania. A gdzie odpowiedzi panie kandydacie? Pozostali wypadli znacznie lepiej. Kto wygrał trudno powiedzieć bo to nie zawody sportowe. Jednak niewątpliwie wystąpienia pana Mazurka były najsłabsze i powinny dać do myślenia osobom, które podobnie jak ja zastanawiały się nad tym czy przymknąć oko na marność kandydatów z tej listy i na nią głosować. Po tej debacie jestem już całkowicie pewny, że nie warto.

  • Nie był to ani jedyny ani najsilniejszy ani też najgorszy kandydat listy Kukiz 15 wcale nie oznacza, że należy rezygnować z listy nr 7. Ostatnio ruch Kukiza idzie ostro w górę podobnie jak przed wyborami prezydenckimi. Mało prawdopodobne jest powtórzenie tamtego wyniku ale głos oddany na ruch Kukiza nie będzie głosem zmarnowanym. Zastanów się, Wyborco.

 • Wynik całkiem ciekawy. Tylko jako wnikliwa internautka zastanawiam się dlaczego redakcja umieściła sylwetki zwycięzców debaty w tak nie typowy sposób, ni to podium olimpijskie ni to co…

 • Ciekawe jaki będzie wynik wyborczy.
  Mam nadzieję, chelmski.eu przedstawi rzeczywisty ranking powyborczy kandydatów uczestniczących w debacie 🙂

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA