REKLAMA
,
Brakuje w Chełmie koszów na śmieci
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czytelnicy wielokrotnie informowali nas o braku koszów na śmieci w centrum i na obrzeżach miasta. Tym razem z prośbą o zamontowanie takowych, zwrócili się chełmscy radni – Anna Mirzwa oraz Maciej Baranowski.

Reklama

O kosze na śmieci w szczególności zabiegają mieszkańcy osiedla Zachód. Prośba dotyczy głównie ulicy Włodawskiej, Podgórze oraz Zawadówka. – Kierowane były prośby do Urzędu Miasta, ale nie ma ich w dalszym stopniu – mówiła Anna Mirzwa. 

Do wniosku Mirzwy odniósł się wiceprezydent Józef Górny, który przypomniał, że podobne sprawy były wielokrotnie zgłaszane do Urzędu Miasta. W wielu koszach, zwłaszcza na pobocznych ulicach, miały także lądować pełne reklamówki odpadów. – To sami mieszkańcy wnioskują o ich zabranie, bo są bez przerwy napełniane – mówiła Prezydent Agata Fisz. – Nie chcę tutaj nikogo posądzać, ale być może to ci, którzy nie złożyli jeszcze deklaracji. Przyjrzymy się temu zjawisku i dziękujemy za sygnał – kwitował Górny.

Potrzebę zamontowania nowych koszy na śmieci, ale na ulicy Wołyńskiej i 3 Maja, zgłosił również radny Maciej Baranowski. W wielu miejscach stoją same powyginane kikuty – mówił na sesji.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA