REKLAMA
,
Gość w DKF
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dyskusyjny Klub Filmowy Rewers zaprosił gościa na najnowszy seans. W świat bułgarskiego filmu wprowadzi widzów Joanna Łuniewicz z Krakowa.

Reklama

Informowaliśmy o najnowszym seansie w DKF Rewers. W czwartek 15 lutego miłośnicy kina zobaczą „Viktorię” – olśniewający debiut Mai Vitkovej. Obraz opowiada historię trzech pokoleń bułgarskich kobiet w ostatniej dekadzie epoki komunizmu i pierwszych latach transformacji.

W świat bułgarskiego filmu wprowadzi nas przed projekcją specjalny gość z Krakowa – Joanna Łuniewicz. Zobaczcie zaproszenie.

Joanna Łuniewicz jest filmoznawcą i edukatorką filmową. Ukończyła kulturoznawstwo (specjalność: filmoznawstwo) na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz filozofie i etnologię w ramach MISH na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Laureatka nagrody publiczności na Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych 2016. Związana zawodowo z Fundacją Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison, która jest laureatem nagrody Europa Cinemas za najlepszy program dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się koordynacją Programu Edukacji Filmowej Cyrku Edison, realizowanego w Kinie Agrafka i Kinie KIKA. Jest także stałą prelegentką Akademii 50+ w Kinie Agrafka, cyklu edukacyjnego dedykowanego seniorom. Publikuje na łamach czasopisma „EKRANy”.

Tutaj możecie zobaczyć zwiastun filmu „Viktoria”.

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Łuniewicz, a wspólnie z dystrybutorem KRKino na kolejny seans w DKF Rewers, Centrum Kultury Filmowej Zorza, czwartek 15 lutego br., godz. 18.00. Bilety: 10 zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA