REKLAMA
,
Do sauny i na squasha
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Znów będziemy mogli korzystać z niektórych atrakcji oferowanych przez chełmski aquapark. Od wtorku otwarte będzie saunarium oraz korty do squasha.

Reklama
W ramach tymczasowego luzowania obostrzeń, w Chełmie przybywa miejsc, do których możemy się wybrać z pożytkiem dla naszego zdrowia psychicznego  i fizycznego. Od jutra (16 lutego) zaprasza do siebie kolejne takie miejsce czyli Chełmski Park Wodny. W godzinach 14:00-22:00 czynne tu będzie saunarium (dla wszystkich) oraz korty do gry w squasha (dla zawodników).
 
Łącznie w całej strefie saunarium przebywać będą mogły jednocześnie 53 osoby.
 
 Z kortów z kolei będą mogli korzystać wyłącznie sportowcy, m.in.: zawodnicy pobierających stypendium sportowe; będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpiskiej; uprawiający sport w ramach ligi zawodowej.
 

***

 
Jak już informowaliśmy, od piątku (12 lutego), swoje seanse wznowiło kino Zorza.  Otwarte są też sztuczne lodowisko przy ul. Sienkiewicza oraz stok narciarski w Kumowej Dolinie. W oba te miejsca możemy się wybrać w godzinach 12:00-20:00. Regulaminy i cenniki tam obowiązujące znajdziecie tutaj.
 
Przez cały dzień (6:00-22:00) możemy korzystać z pływalni przy I Liceum Ogólnokształcącym (ul. Czarnieckiego 8). Dla pewności, lepiej wcześniej zasięgnąć informacji nt. wolnych miejsc. Można to zrobić osobiście w szatni pływalni lub telefonicznie pod nr 82 565 38 85.
 
Dobrej zabawy!
 

***

Pamiętajcie, że luzowanie obostrzeń sanitarnych ma charakter warunkowy i będzie obowiązywać do końca lutego. Co będzie dalej, zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju. Stąd apele pracowników wszystkich tych obiektów o przestrzeganie reżimu sanitarnego – noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Nie można otworzyć basenu a nie otwierać reszty rekreacyjnej. Przecież baseny mogą funkcjonować

  No votes yet.
  Please wait...
  • Anna Wesołowska

   Mogą działać pływalnie, ale nie aquaparki. Sorry, nie ja to ustalam 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA