REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Do sauny i na squasha
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Znów będziemy mogli korzystać z niektórych atrakcji oferowanych przez chełmski aquapark. Od wtorku otwarte będzie saunarium oraz korty do squasha.

Reklama
W ramach tymczasowego luzowania obostrzeń, w Chełmie przybywa miejsc, do których możemy się wybrać z pożytkiem dla naszego zdrowia psychicznego  i fizycznego. Od jutra (16 lutego) zaprasza do siebie kolejne takie miejsce czyli Chełmski Park Wodny. W godzinach 14:00-22:00 czynne tu będzie saunarium (dla wszystkich) oraz korty do gry w squasha (dla zawodników).
 
Łącznie w całej strefie saunarium przebywać będą mogły jednocześnie 53 osoby.
 
 Z kortów z kolei będą mogli korzystać wyłącznie sportowcy, m.in.: zawodnicy pobierających stypendium sportowe; będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpiskiej; uprawiający sport w ramach ligi zawodowej.
 

***

 
Jak już informowaliśmy, od piątku (12 lutego), swoje seanse wznowiło kino Zorza.  Otwarte są też sztuczne lodowisko przy ul. Sienkiewicza oraz stok narciarski w Kumowej Dolinie. W oba te miejsca możemy się wybrać w godzinach 12:00-20:00. Regulaminy i cenniki tam obowiązujące znajdziecie tutaj.
 
Przez cały dzień (6:00-22:00) możemy korzystać z pływalni przy I Liceum Ogólnokształcącym (ul. Czarnieckiego 8). Dla pewności, lepiej wcześniej zasięgnąć informacji nt. wolnych miejsc. Można to zrobić osobiście w szatni pływalni lub telefonicznie pod nr 82 565 38 85.
 
Dobrej zabawy!
 

***

Pamiętajcie, że luzowanie obostrzeń sanitarnych ma charakter warunkowy i będzie obowiązywać do końca lutego. Co będzie dalej, zależy od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju. Stąd apele pracowników wszystkich tych obiektów o przestrzeganie reżimu sanitarnego – noszenie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu społecznego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Nie można otworzyć basenu a nie otwierać reszty rekreacyjnej. Przecież baseny mogą funkcjonować

  No votes yet.
  Please wait...
  • Anna Wesołowska

   Mogą działać pływalnie, ale nie aquaparki. Sorry, nie ja to ustalam 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama