REKLAMA
,
Dołącz do akcji „„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rusza czwarta edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.  Polska Organizacja Turystyczna zaprasza hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, organizacje i innych do udziału w projekcie.

Reklama

Polska Organizacja Turystyczna, we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki,  rozpoczęła czwartą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W jej ramach „za pół ceny” będzie można wypocząć w weekend 9-11 marca br.  Trwa nabór partnerów branżowych. Do projektu mogą przystąpić hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy turystyczni, organizacje i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego.Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacje o akcji i możliwościach udziału w niej.

Celem akcji jest prezentacja ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównymi okresami urlopowymi. Takie działanie wpływa na pobudzanie krajowego ruchu turystycznego i zachęca rodaków do spędzania wolnego czasu w Polsce.

– „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” cieszy się ogromnym, stale rosnącym zainteresowaniem wśród turystów. Za nami już trzy edycje, które za każdym razem pokazują nam, że Polacy chętnie korzystają z możliwości odkrywania piękna swojego kraju” – ocenia Witold Bańka, minister sportu i turystyki .

Głównymi beneficjentami akcji są przede wszystkim polscy turyści, którzy mogą zaplanować wypoczynek w Polsce w korzystnej cenie. Beneficjentem jest także branża turystyczna, która może liczyć na wpływy finansowe, a przez konsolidację działań zyskuje możliwość wspólnej promocji w tzw. sezonie niskim. Akcja ma także spopularyzować wypoczynek w Polsce w okresie wiosennym i jesiennym.

Akcja z każdą edycją przynosi coraz więcej korzyści. Również i tym razem liczymy na wzrost liczby partnerów i przygotowanych przez nich ofert. To dla nich szansa, by zaprezentować swoje najlepsze atuty i przekonać turystów do powrotu w innym terminie – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. –  Inspirujemy Polaków do podróżowania po całej Polsce, nie tylko wewnątrz jednego regionu czy miasta.

W przeprowadzonym na zlecenie POT badaniu, podczas trzeciej edycji akcji, aż 87 proc. respondentów wskazało, że odnieśli oni z uczestnictwa w niej „dużą korzyść”, a 86 proc. zapowiedziało udział w kolejnych edycjach. Prawie 80 proc. partnerów branżowych, którzy włączyli się w kampanię poleciłoby innym podmiotom turystycznym zgłoszenie się do kolejnych edycji. Od zapoczątkowania akcji w 2016 r. skorzystało z niej 250 tys. turystów – podaje kurier PAP.

Rejestracja partnerów branżowych kończy się 13 lutego br. Sprzedaż ofert ruszy 21 lutego br., a finał akcji zaplanowano na weekend od 9 do 11 marca.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA