REKLAMA
,
Dołącz do „Niezłej Sztuki”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy wszystkich chętnych do tworzenia festiwalu „Niezła Sztuka i Ty”. Dzisiaj (piątek 24 listopada br.) w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie, podczas którego planowana będzie kolejna edycja imprezy.

Reklama

Festiwal „Niezła Sztuka i Ty” to pomysł nieformalnej grupy znajomych. Chodziło głównie o zaktywizowanie chełmian i zachęcenie ich do wspólnego działania. Była też okazja, aby chełmianie pokazali się szerszej publiczności ze swoimi pasjami, zainteresowaniami i twórczością. W festiwalu mógł wziąć udział każdy chętny.

Pierwszy festiwal odbył się w lipcu tego roku. Były pokazy, wernisaże, koncerty, film. Inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem i ciepłym odbiorem mieszkańców miasta. Stąd pomysł, by festiwal powtórzyć w przyszłym roku.

Liczymy, że to dopiero początek i że do kolejnej edycji zgłoszą się następni chętni – mówią organizatorzy. – Chcemy tworzyć przestrzeń dla każdego. Tak, by każdy, kto chce rozwijać i pokazywać innym swoje talenty, miał ku temu możliwość.

Dzisiejsze (24 listopada br.)  spotkanie rozpocznie się o godz. 18, w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Będzie podsumowanie pierwszej edycji festiwalu i planowanie następnej. W programie także niespodzianki i występy muzyczne.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA