REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dominika Paździor już niedługo w Must Be The Music!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dominika Paździor to studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Poza studiowaniem zajmuje się swoją największą pasją- śpiewaniem. To dziadkowie namówili ją do udziału w programie Must Be The Music. 

Śpiewanie – publiczne – rozpoczęła od zespołu kościelnego w Scholi z Parafii Mariackiej w Chełmie. Wciąż tam śpiewa i gra na skrzypcach, gdy jest w Chełmie. Sporo działała w Chełmskim Domu Kultury – śpiewała na wielu koncertach zbiorowych. -“Bawiłam się” przed chwilę w aktorstwo: grałam w sztuce czytanej pt. “Usta Micka Jaggera”, a także w “Opowieści Wigilijnej”- opowiada Dominika . Była zaangażowana w ogólnopolski projekt “Profilaktyka, a Ty”, gdzie jako aktorzy-amatorzy przestrzegali młodzież przed niebezpiecznymi używkami, głównie ciężkimi narkotykami. Wracając do dokonań muzycznych. -Rok temu wzięłam udział w fantastycznym widowisku muzycznym Opole ’80 vol. 1, zagraliśmy około 10 koncertów. Teraz jestem uczestnikiem projektu Opole ’80 vol. 2. – mówi Dominika.

Na pytanie czy posiada jakiś autorytet muzyczny, odpowiada: -Nie mam autorytetu muzycznego. Słucham wielu gatunków muzycznych, więc ciężko mi określić, kto jest dla mnie guru. Staram się na nikim nie wzorować, czasami lubię jedynie zaczerpnąć jakiś szczegół ze śpiewu/gry danego muzyka.

Dominika nagrywa też covery utworów, które poruszają najcieńszą strunę serca. Aktualnie przygotowuje cover utworu Bonnie Raitt, “I can’t make you love me”. -W życiu nie wybrałabym się na żaden casting do żadnego programu… Gdyby nie moi Dziadkowie, szczególnie Babcia. Mają więcej wiary we mnie, niż ja sama. Postanowiłam więc spróbować swoich sił, ale mając na uwadze fakt, że jestem dopiero na początku długiej drogi muzycznej, nie podejrzewałam, że może mi się udać. Wbrew moim obawom, zostałam doceniona i pochwalona. Oczywiście, przede mną ogrom pracy, ale teraz mam do tejże pracy większą motywację i chęć.- odpowiada Dominika.

Już wkrótce ujrzymy ją na szklanym ekranie w naszych domach. Będziemy państwa informować na bieżąco. 

Źródło zdjęcia: Fotomotyw Grzegorz Chwesiuk

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*