REKLAMA
,
Dotkliwe pobicie na Jarmarku Pawłowskim
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poważnego uszczerbku na zdrowiu doznał 30-letni mężczyzna powiatu krasnostawskiego, który został pobity w Pawłowie podczas Jarmarku Pawłowskiego.

Reklama

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w Pawłowie. Podczas trwania Jarmarku Pawłowskiego wywiązało się nieporozumienie pomiędzy uczestnikami imprezy. W pewnym momencie jeden z mężczyzn został zaatakowany przez osobę, której tożsamość nie jest znana. 30-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Osoby, które są świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia tego incydentu – proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rejowcu pod numerem (82) 560-11-03 lub numerem alarmowym Policji 997/112.

Napisz komentarz
 • A gdzie ta policja była pewnie pilnowali rowerzystów itp żeby jak najwięcej mandatów wypisać jak ich trzeba to nigdy ich nie ma od i cala filozofia………

 • Nie pierwsza taka sytuacja w Pawłowie i nie ostatnia.Brawa dla służb mundurowych,ktore standardowo wysyłają apel do świadków zdarzenia z nadzieją,że akurat ktoś chętny się zgłosi..

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA