REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dotkliwe pobicie na Jarmarku Pawłowskim
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Poważnego uszczerbku na zdrowiu doznał 30-letni mężczyzna powiatu krasnostawskiego, który został pobity w Pawłowie podczas Jarmarku Pawłowskiego.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w Pawłowie. Podczas trwania Jarmarku Pawłowskiego wywiązało się nieporozumienie pomiędzy uczestnikami imprezy. W pewnym momencie jeden z mężczyzn został zaatakowany przez osobę, której tożsamość nie jest znana. 30-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Osoby, które są świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia tego incydentu – proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rejowcu pod numerem (82) 560-11-03 lub numerem alarmowym Policji 997/112.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • A gdzie ta policja była pewnie pilnowali rowerzystów itp żeby jak najwięcej mandatów wypisać jak ich trzeba to nigdy ich nie ma od i cala filozofia………

  No votes yet.
  Please wait...
 • Nie pierwsza taka sytuacja w Pawłowie i nie ostatnia.Brawa dla służb mundurowych,ktore standardowo wysyłają apel do świadków zdarzenia z nadzieją,że akurat ktoś chętny się zgłosi..

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *