REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Druga połowa ferii z MZCh
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

child-562077_640Jeśli nie masz planów na drugi tydzień ferii, jest szansa, że zainteresuje Cię propozycja Muzeum Ziemi Chełmskiej.

Już 12 lutego (czwartek) o godzinie 10:00 w Dziale Etnografii odbędą się warsztaty pt. „Karnawałowi przebierańcy. Zwyczaje i obrzędy kończące karnawał” prowadzone przez Ilonę Sawicką, Małgorzatę Podlewską-Bem i Bożenę Dobosz. Rezerwacje i szczegółowe informacje w Dziale Etnografii MZCh lub pod tel. 82/565-47-84.

W Dziale Przyrodniczym MZCh również 12 lutego (czwartek) od godziny 10:00 odbędzie się bezpłatne zwiedzanie wystawy , połączone z zabawami takimi jak układanie puzzli czy z zagadkami z dziedziny zoologii. Jeśli uczestnicy wyrażą chęć, istnieje również możliwość wyświetlenia wybranego filmu przyrodniczego. Zajęcia prowadzi M. Cymborska, a zapisy trwają w Dziale Przyrody lub pod nr tel. 82/565-30-35.

 Dział Sztuki Współczesnej i Galeria 72 10 lutego (wtorek) w godzinach 10:00-12:00 proponują zajęcia plastyczne pt. „Martwa natura według Cezanne’a”. Poprowadzą je Jagoda Barczyńska oraz Ireneusz Pradun. Zajęcia w tym dziale odbędą się również 12 lutego pod hasłem „Warsztaty plastyczne Temat, forma, kolor w oparciu o wystawę Wszystko o czym myślę… Marka Jaromskiego”.

Szczegóły planów na ostatnie dni ferii zimowych możecie znaleźć TUTAJ.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*