REKLAMA
,
Druga połowa ferii z MZCh
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

child-562077_640Jeśli nie masz planów na drugi tydzień ferii, jest szansa, że zainteresuje Cię propozycja Muzeum Ziemi Chełmskiej.

Reklama

Już 12 lutego (czwartek) o godzinie 10:00 w Dziale Etnografii odbędą się warsztaty pt. „Karnawałowi przebierańcy. Zwyczaje i obrzędy kończące karnawał” prowadzone przez Ilonę Sawicką, Małgorzatę Podlewską-Bem i Bożenę Dobosz. Rezerwacje i szczegółowe informacje w Dziale Etnografii MZCh lub pod tel. 82/565-47-84.

W Dziale Przyrodniczym MZCh również 12 lutego (czwartek) od godziny 10:00 odbędzie się bezpłatne zwiedzanie wystawy , połączone z zabawami takimi jak układanie puzzli czy z zagadkami z dziedziny zoologii. Jeśli uczestnicy wyrażą chęć, istnieje również możliwość wyświetlenia wybranego filmu przyrodniczego. Zajęcia prowadzi M. Cymborska, a zapisy trwają w Dziale Przyrody lub pod nr tel. 82/565-30-35.

 Dział Sztuki Współczesnej i Galeria 72 10 lutego (wtorek) w godzinach 10:00-12:00 proponują zajęcia plastyczne pt. „Martwa natura według Cezanne’a”. Poprowadzą je Jagoda Barczyńska oraz Ireneusz Pradun. Zajęcia w tym dziale odbędą się również 12 lutego pod hasłem „Warsztaty plastyczne Temat, forma, kolor w oparciu o wystawę Wszystko o czym myślę… Marka Jaromskiego”.

Szczegóły planów na ostatnie dni ferii zimowych możecie znaleźć TUTAJ.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA