REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dużo czytania, nie tylko na święta
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Możesz mieć dostęp do tysięcy tytułów ebooków i audiobooków. Za darmo. Wystarczy przejść się do ChBP i poprosić o kod.

Reklama

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza do korzystania z platformy książek elektronicznych Legimi. Można mieć bezpłatny dostęp do 63 000 tytułów ebooków i 4 500 audiobooków.

Co trzeba zrobić?
Procedura korzystania z platformy wygląda następująco: przede wszystkim trzeba być aktywnym czytelnikiem ChBP. Następnie należy zgłosić się do wypożyczalni książek przy ul. Partyzantów 40. Tutaj dostaniemy bezpłatny kod aktywacyjny. Potem zakładamy bezpłatne konto na stronie http://www.legimi.pl/wbp_lublin i podajemy kod otrzymany w ChBP.
Po rejestracji i po otrzymaniu od Legimi maila aktywującego, należy ściągnąć aplikację na konkretny nośnik, z którego będzie korzystał użytkownik (komputer, tablet, iphone, itp.).

Kod jest ważny przez 30 dni od dnia jego aktywacji. Po upływie miesiąca można wrócić do biblioteki i poprosić o kolejny kod. Ale uwaga, liczba kodów jest ograniczona.

Projekt jest realizowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama