REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dużo darmowych książek
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Darmowy dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków proponuje platforma Legimi. Wystarczy kod. A ten dostaniesz w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.

Platforma książek elektronicznych Legimi “od ręki” udostępnia około 63 000 tytułów ebooków i 4 500 audiobooków. Wystarczy przespacerować się do ChBP i poprosić o kod.

Procedura korzystania z zasobów Legimi wygląda następująco:
Aby otrzymać bezpłatny kod aktywacyjny, należy być aktywnym czytelnikiem ChBP. Trzeba zgłosić się do Wypożyczalni Książek przy ul. Partyzantów 40 po bezpłatny kod aktywacyjny. Po jego otrzymaniu zakładamy bezpłatne konto na stronie  http://www.legimi.pl/wbp_lublin, podając otrzymany kod.
Po rejestracji i po otrzymaniu od Legimi maila aktywującego, ściągamy aplikację na konkretny nośnik, z którego będziemy korzystali – komputer, tablet, iphone, itp. Kod jest ważny przez 30 dni od dnia jego aktywacji. Po upływie miesiąca można zwrócić się do ChBP po kolejny kod.
Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona.

Projekt realizowany jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*