REKLAMA
,
Dwie osoby nie żyją, dziewięcioro w szpitalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Renault chciał uniknąć czołowego zderzenia z ciężarówką, która wyprzedzała „na trzeciego” i wjechał w busa. Tragedia wydarzyła się dzisiaj rano w Lechówce (gm. Siedliszcze).

Reklama

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś, 2 sierpnia, około godziny 7:30 w miejscowości Lechówka. Ze wstępnych ustaleń chełmskich policjantów ruchu drogowego wynika, że nieznany kierujący samochodem ciężarowym wyprzedzał „na trzeciego”. W ten sposób  zmusił 62-letniego kierowcę renault do ucieczki. By uniknąć czołowego zderzenia z ciężarówką, zderzył się z busem pasażerskim. Na miejscu zginęły dwie osoby. Śmierć poniósł kierujący samochodem osobowym oraz pasażerka busa. Dziewięć osób, które podróżowały busem zostały przetransportowane do szpitali

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA