REKLAMA
,
Dwójka rowerzystów w szpitalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Chełmie doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem rowerzystów. Jednego potrącił samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Z kolei kobieta jadąc rowerem po ścieżce rowerowej wjechała w bok przejeżdżającego samochodu. Cykliści z obrażeniami ciała trafili do szpitala. 

Wczoraj (27 maja), około godziny 7:00, doszło do wypadku drogowego w Chełmie na ulicy Armii Krajowej. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem marki Suzuki Swift, 46-letnia kobieta potrąciła przejeżdżającego przez przejście dla pieszych 47-letniego rowerzystę. Miało to miejsce w sytuacji, gdy na sąsiednim pasie ruchu inni kierujący zatrzymali się, by przepuścić rowerzystę. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Reklama

Kolejny wypadek z udziałem cyklisty miał miejsce w środę (26 maja). Jak wstępnie ustalili policjanci, 63-letnia kobieta jadąc rowerem po oznaczonej ścieżce rowerowej na ulicy Ogrodowej, wjechała w bok przejeżdżającego samochodu. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Kierujący samochodem 47-letni mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci apelują do rowerzystów o rozsądek, wyobraźnię i odpowiedzialność podczas jazdy, a do kierujących samochodami o zwrócenie szczególnej uwagi na cyklistów, ponieważ oni w zderzeniu z naszym pojazdem nie mają najmniejszych szans.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Oby nie było tak z pieszym po zmianie przepisów od 1 czerwca,miejmy nadzieję.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA