REKLAMA
,
Dyktando Chełmskie. Zmierz się z ortografią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Instytut Nauk Humanistycznych rusza z zapisami na konkurs ortograficzny „Dyktando Chełmskie”. W tym roku o tytuł mistrza ortografii walczyć będzie 60 osób. 

Reklama

Tegoroczne „Dyktando Chełmskie” odbędzie się 15 maja o godz. 10:00. Jak zapewniają organizatorzy – ze zgłoszeniami trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych pierwszych 60 osób, na które czekają nagrody rzeczowe. Konkurs adresowany jest do osób powyżej 1 roku życia z Chełma i województwa lubelskiego. Na zgłoszenia czekamy do 13 maja 2015 r.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go pocztą elektroniczną na adres: humanstyka@pwsz.chelm.pl . Formularz jest dostępny także w Dziale Obsługi Studenta Instytutu Nauk Humanistycznych PWSZ w Chełmie przy ul. Pocztowej 54, Budynek C, pok. 208. W konkursie nie mogą uczestniczyć absolwenci filologii polskiej z tytułem magistra bądź licencjata, pracownicy naukowi z tego zakresu, a także zwycięzcy poprzednich Dyktand.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA