REKLAMA
,
Dynia jak jagoda
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Schyłek sierpnia to doskonały czas na robienie zimowych przetworów. Wprawdzie owoców mieliśmy w tym roku mniej i były drogie, za to teraz możemy cieszyć się pięknym słońcem, w którym dojrzewają pomidory, kapusta, papryka i cukinia. Coraz odważniej na stragany wkracza dynia.

Reklama

Dynia kojarzy się z amerykańskim świętem halloween, ale przecież to zbyt proste skojarzenie. To jedna z najstarszych roślin uprawianych na świecie. I trwa spór, czym właściwie jest – owocem czy warzywem? Niektórzy twierdzą, że to owoc, w dodatku jagodowy. Większość jednak traktuje ją tak samo jak ogórka i zalicza do warzyw z rodziny dyniowatych. Bez względu na systematykę, dynia to samo zdrowie. Wczoraj na bazarku w Chełmie przy ul. Popiełuszki można ją było kupić po 3 zł za kilogram. To niewiele, zważywszy na wręcz nieograniczone możliwości wykorzystani jej w kuchni.

Nie tylko pestki

Roślinę uprawiano początkowo głównie dla pestek, które wykorzystywano jako przekąski i w celach leczniczych. Miąższ najczęściej wyrzucano. Niektórzy robią tak i teraz, a to błąd. Miąższ dyni jest bowiem smaczny i zdrowszy niż wiele innych warzyw. Można go używać do dań na słodko i na słono, łagodnych lub pikantnych. Wystarczy zajrzeć na naszego zaprzyjaźnionego bloga. My szczególnie polecamy przepis na dyniową zupę kokosową, a że to jeszcze czas grillowania, to można też spróbować dyni grillowanej na słodko.

Sierpień to także czas dojrzewania śliwek i jabłek

Na razie na stragany trafiły soczyste renklody, morele i brzoskwinie. Po raz pierwszy wypatrzyliśmy „zwykłą” węgierkę – naszym zdaniem najsmaczniejszą. Kilogram można było kupić za 7 zł, ale owoce nie były jeszcze dobrze dojrzałe. Wczesne odmiany jabłek można było kupić już po 3 zł/kg. Najlepiej zjeść je na surowo. Sierpniowe owoce doskonale nadają się też na przetwory- dżemy i soki, ale także na nalewki czy domowe wina.

A oto przykładowe ceny z chełmskiego bazarku:

  • brokuł – 3 zł/szt.
  • brzoskwinie – 5-6zł/kg
  • buraki czerwone – 3-4 zł/pęczek
  • cebula młoda – 3-4 zł/kg
  • cukinia – 1-2 zł/kg
  • czosnek – 1 zł/szt.
  • fasolka szparagowa – 6-7 zł/kg
  • jabłka wczesne – 3-4 zł/kg
  • kalafior – 2-4 zł/szt.
  • kapusta – 2-4 zł/szt.
  • koperek – 1-1,5 zł/pęczek
  • kukurydza – 1,5-2 zł/kolba
  • maliny – 6 zł/średni pojemnik
  • marchewka – 3-4 zł/pęczek
  • morele – 9 zł/kg
  • natka pietruszki – 1 zł/pęczek
  • nektarynki – 5-6 zł/kg
  • ogórki gruntowe – 1,5-4 zł/kg
  • papryka – 6 zł/kg
  • pomidory – 1,5-6 zł/kg
  • sałata – 2 zł/główka
  • seler – 3-4 zł/kg
  • śliwki renkloda/węgierka dąbrowicka/węgierka zwykła – 6-8 zł/kg
  • szczypiorek – 1 zł/pęczek
  • winogrona – 8-10 zł/kg
  • włoszczyzna – 3,5-4,5 zł/pęczek
  • ziemniaki młode polskie – 1-4 zł/kg

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA