REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Działki nad Zalewem Żółtańce do kupienia od 1 października!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lubicie spędzać czas nad Zalewem Żółtańce? Moglibyście tam zamieszkać? Jeśli tak, to już 1 października gmina Chełm ogłosi przetarg na działki rekreacyjne i budowlane. 

Reklama

Jak informuje nas wójt gminy Chełm działki są już w pełni uzbrojone i za 2 tygodnie będą gotowe do sprzedaży.

– Mamy działki rekreacyjne z możliwością budowy obiektów hotelowych o powierzchni 5 arów, oraz działki budowlane o powierzchni 10 arów oraz 15 arów – wyjaśnia Wiesław Kociuba, wójt gminy Chełm.

Działki, które będzie można już niebawem kupić są w pełni uzbrojone. – Doprowadziliśmy energię elektryczną, wodę, kanalizację, a w niedalekiej okolicy jest również przyłącze gazu więc w przyszłym roku planujemy przyłączenie działek do sieci – dodaje wójt Kociuba. Co ciekawe, gmina zadbała również o dojazd do działek, budując w tym roku uliczki.

Przetarg na działki zostanie ogłoszony 1 października, jak udało się nam dowiedzieć najniższa cena działki będzie wynosiła 40 tys. netto.

Wszyscy zainteresowani zakupem działki nad Zalewem Żółtańce powinni bacznie obserwować stronę Urzędu Gminy Chełm.

Działki nad Zalewem Żółtańce skusicie się na taką działkę? Co sądzicie o mieszkaniu nad Zalewem Żółtańce? Czekamy na Wasze opinie!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Szczerze ryk samolotów z pobliskiego lotniska dla mnie dyskwalifikuje taką działkę do wypoczynku. Jeżdżę często ścieżką przy zalewie i o ile przez chwilę to nie przeszkadza o tyle siedząc tam tydzień na urlopie raczej nie byłbym z tego zadowolony tym bardziej, że ostatnio często latają nocą.

  No votes yet.
  Please wait...
  • To się na nie popatrz srogo, co za problem..

   No votes yet.
   Please wait...
   • Oczywiscie to taki zart hehe ja jestem sam pilotem ja lubie samoloty no elo prosze tego tak nie interpretowac chałwa wielkiej polsce

    No votes yet.
    Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama