REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dzień Flagi nie tylko dla kierowców
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski będzie 2 maja rozdawał flagi. A przy okazji święta, proponuje hasło: Jesteś Polakiem – bądź rozważny i życzliwy na drodze!

Reklama

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to święto, które obchodzimy od 2004 roku. Nie jest dniem wolnym od pracy, ale że w tym roku 2 maja wypada w niedzielę,  to jest okazja, by uczcić je szczególnie. Chełmianie z każdym rokiem coraz chętniej wywieszają flagi w swoich oknach, na balkonach czy na samochodach. 

I z myślą o zmotoryzowanych, Automobilklub Chełmski  proponuje udział w zabawie: 

Razem z naszą zaprzyjaźnioną firmą MELIX chcemy, by tego dnia jak najwięcej samochodów było udekorowanych w biało-czerwone barwy.

Tak więc kierowcy, którzy 2 maja pojawią się na stacji paliw BP (ul. Kolejowa 34), zostaną obdarowani samochodową flagą Polski. Akcja ruszy o godz. 10:00 i potrwa do momentu rozdania wszystkich flag.

Tego dnia Automobilklub planuje też promować życzliwych kierowców. Akcji przyświeca hasło: Jesteś Polakiem – bądź rozważny i życzliwy na drodze!

***

Kto nie dostanie darmowej flagi na samochód na stacji, zawsze może odwiedzić ośrodek Informacji Turystycznej w Chełmie (ul. Lubelska 63). Tutaj za niewielkie pieniądze można kupić polskie flagi małe, duże, do samochodu, a także biało-zielone flagi miasta.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Kerr co się nie zgadza ?
  Poza oczywiście tym tow. ale to jakiś bardziej problem osobowości jak wiedzy.
  I tak nie uwierzysz jak odpowiem, to po co pytasz?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Miły dzień, chełmska propaganda celebruje dzień flagi, kościół Matki Boskiej Królowej Polski i tylko prezydent RP Konstytucję 3maja.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Tow. Pastor, było coś ćpane?

   No votes yet.
   Please wait...
 • Cieszy mnie taka akcja u mojego sąsiada.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama