REKLAMA
,
Dziewczęta wytańczyły podium
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

You are using a gallery with old engine.
Please copy this gallery to use new engine and full Contest Gallery abilities.

XIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych „LOVE TO DANCE” w Terespolu był dziesiątym – ostatnim konkursem w tym roku szkolnym, w którym wziął udział Zespół Tańca Jazzowego BALLO.

18 czerwca pięćdziesiąt tancerek z trzech grup BALLO pod kierunkiem Sabiny Englot startowało w konkursie w kategorii show dance prezentując po dwie choreografie.

Reklama

Każda z formacji została doceniona przez komisję sędziowską. Najmłodsza grupa – BALLO JUNIOR otrzymała III miejsce w kategorii dzieci za przebojowe „Papugi show” w choreografii Sabiny Englot. Grupa średnio zaawansowana – BALLO II wywalczyła również III miejsce w kategorii juniorzy – mówi Mariusz Cimek z MDK-u.

Miejsce na podium zapewniły im subtelnie wytańczone „Cztery pory roku” w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej. Tytuł najlepszej choreografii show dance w cały konkursie wraz z nagrodą pieniężną otrzymała grupa BALLO I. Dziewczęta wytańczyły tę nagrodę spektaklem tanecznym pt „Dotyk przeznaczenia” w choreografii Sabiny Englot, która na co dzień pracuje ze wszystkimi grupami BALLO. Sukcesy na przeglądzie w Terespolu zakończyły sezon konkursowy w roku szkolnym 2016/2017

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA