REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Dziś wieczorem bawimy się z „Dwójką”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kto zdobył wejściówkę, bawi się w amfiteatrze. Kto nie, zobaczy widowisko na żywo w telewizyjnej „Dwójce”. Dzisiaj wieczorem Wakacyjna Trasa Dwójki ma przystanek w Chełmie.

Reklama
W niedzielę, 26 lipca, od godz. 20:45, widzowie TVP2 obejrzą kolejny koncert organizowany w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.
Szczęściarze, którym udało się zdobyć wejściówki (rozeszły się w tempie błyskawicznym!), będą bawić się z artystami w amfiteatrze w Kumowej Dolnie.
A na scenie zestaw gwiazd, który usatysfakcjonuje każdego fana muzyki popularnej. W Kumowej Dolinie wystąpią: Thomas Anders and Modern Talking Band, Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Milano, Exaited, Tadeusz Seibert, Marien, Classic i Trio Mariachi.
Widowisko poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a relacje z backstage’u przekażą Izabella Krzan i Norbi.

W minionym roku na koncercie w ramach Wakacyjnej Trasy TVP2 bawiliśmy się w parku miejskim w Chełmie, 13 września. Pamiętacie? W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, koncerty mają nieco inną formułę, m.in. ograniczoną liczbę widzów.

Impreza jest reklamowana jako „największe wydarzenie muzyczne wakacji”. Cykl koncertów rozpoczął się pod koniec czerwca w Nowym Targu. Kolejne imprezy odbywają się w kilku miastach zlokalizowanych w całej Polsce. Relacje z koncertów TVP2 na żywo emituje na swojej antenie.

Koncerty „Dwójki” są okazją do niecodziennej zabawy, ale także do promocji miasta. Jak tym razem wypadnie Chełm?

Wesołej zabawy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama