REKLAMA
,
Dziury w drodze zasypane szkłem! Jest szansa na remont ulicy.
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Choć sytuacja stopniowo się poprawia, nadal wiele dziur jest w naszych drogach. Są i takie miejsca, w których mieszkańcy marzą o choćby zwykłym utwardzeniu drogi. Niektórzy z nich próbują robić to na własną rękę. Skutek niestety jest różny…

Reklama

Ulica Słoneczna w Chełmie już od lat czeka na wyasfaltowanie. Łącznik pomiędzy Wojsławicką i Mościckiego często wykorzystywany jest jako skrót dla okolicznych mieszkańców. Niestety, przejazd bywa niejednokrotnie wielkim wyzwaniem. Nieutwardzona nawierzchnia, liczne ubytki i bardzo wąski przejazd to niektóre z przeszkód.

Kilka dni temu ktoś postanowił wziąć się „naprawę” drogi. Dostaliśmy zdjęcia od czytelnika, na których widzimy, że dziury w drodze zostały zasypane szkłem! Brak wyobraźni, a może celowa chęć ograniczenia ruchu?

Mieszkańcy ulicy nie wiedzą, skąd szkło wzięło się na drodze. – Szczerze przyznam, że bardzo rzadko chodzę tędy pieszo, a z samochodu nawet nie widziałem, że to szkło. – mówi Pan Krzysztof. – Głupota po prostu, ludzka głupota. Wątpię, aby zrobił to ktoś z okolicy – dodaje.

Nikt jednak nie postanowił na własną rękę usunąć niebezpiecznego materiału. O sprawie powiadomiliśmy Zarząd Dróg Miejskich. – Mamy pełną dokumentację na remont ulicy Słonecznej i wierzymy, że już w przyszłym roku rozpoczniemy jej przebudowę – mówi Tadeusz Szwed, naczelnik wydziału planowania i budowy dróg ZDM. – Jeżeli natomiast chodzi o problem zasypywania dziur na własną rękę, to oczywiście jak najszybciej się tym zajmiemy. Jeśli rzeczywiście jest tam szkło, usuniemy je i utwardzimy ubytki odpowiednim materiałem – dodaje.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA