REKLAMA
,
E-zwolnienie coraz bliżej. Będą kolejne szkolenia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Coraz więcej chętnych zgłasza się na szkolenia z elektronicznych zwolnień lekarskich, które będą obowiązywać od 1 grudnia. Dlatego w Chełmie odbędą się kolejne konsultacje z ekspertami – dla lekarzy oraz asystentów medycznych.

Reklama

W ostatnich dniach coraz więcej osób zgłasza się na przeszkolenie z elektronicznych zwolnień lekarskich. Zależy nam na tym, żeby każdy chętny mógł zapoznać się z e-zwolnieniami, dlatego jesteśmy otwarci na zorganizowanie konsultacji także poza godzinami pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Po wcześniejszym umówieniu możemy przeprowadzić szkolenie dla lekarzy i asystentów medycznych popołudniem albo nawet w sobotę – zachęca do kontaktu Ewa Węgrzyn, koordynator e-zwolnień w Oddziale ZUS w Biłgoraju.

Uczestnicy będą mogli zarejestrować się przy okazji w Platformie Usług Elektronicznych ZUS i uzyskać bezpłatny certyfikat ZUS, służący do podpisywania e-zwolnień.

W grupie albo indywidualnie

W Chełmie odbędą się dla lekarzy i asystentów medycznych zarówno grupowe szkolenia, jak i indywidualne konsultacje. Spotkanie dla lekarzy przy al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8 jest w planach 29 listopada, o godz. 13. Natomiast dla asystentów 22 listopada o godz. 12 i 12 grudnia o godz. 11.
Organizatorzy zapraszają również na indywidualne konsultacje, które mogą odbyć się w siedzibie ZUS albo w placówce medycznej. Zapisy pod numerem telefonu 82 565 34 55, wew. 100, lub e-mailem barbara.stopa@zus.pl.

Szczegółowy harmonogram szkoleń o e-zwolnieniach znajduje się na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA