REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Ekologiczne przedstawienie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

„Najważniejsza lekcja” to tytuł spektaklu ekologicznego. Zobaczymy go pod koniec maja w ChBP, ale zapisy już ruszyły. Sprawdź szczegóły.

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych w wieku 10-15 lat na spektakl ekologiczny „Najważniejsza lekcja”. To część projektu, którego partnerem jest Fundacja PZU.

Widowisko przygotowane przez aktorów z Krakowa służy kształtowaniu postaw świadomej współodpowiedzialności za stan środowiska naturalnego wśród młodzieży. Chodzi o popularyzację właściwych zachowań, takich jak konieczność ograniczania wytwarzanych odpadów, potrzebę ich segregacji i recyklingu. Uświadamia również, jak ważnymi kwestiami są ograniczenia niskiej emisji oraz dbałość o czystość powietrza.

Spektakl odbędzie się w czwartek, 27 maja, o godz. 11:00, w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40).

Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczenia związane z pandemią, biblioteka może gościć 50% osób w sali widowiskowej, tj. 100 uczniów. O udziale zdecyduje więc kolejność zgłoszeń.
Zainteresowani mogą się zapisywać już teraz w dziale Promocji ChBP pod nr telefonu 82 562 01 01.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*