REKLAMA
Ekstremalna Droga Krzyżowa w wymiarze duchowym
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ekstremalna Droga Krzyżowa nie odbędzie się. W związku z pandemią wirusa, tegoroczna EDK staje się drogą w wymiarze duchowym – informują organizatorzy.

Reklama

Zachęcamy do przeżywania EDK w domu, być może to jest właśnie wyzwanie dla nas na ten rok. Msza święta w intencji uczestników zostanie odprawiona bez udziału wiernych, pozostańmy w łączności duchowej – zachęcają w tym roku organizatorzy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek pisze:

Na tym etapie nie mówimy o żadnych propozycjach terminów nocnej wędrówki. Zachęcamy natomiast do tego, aby LUDZIE EDK wzięli na siebie duchową odpowiedzialność za modlitwę o uwolnienie świata od pandemii.

Dodatkowo dla zainteresowanych jest propozycja rozważań online po adresem https://www.youtube.com/channel/UCjevfa6jQesWL6AQco2orTQ?fbclid=IwAR2W632gdDUukzpMWtArcIVCJwYvsVD7ohXLD2hL_SRjKncGcppAammFBHw

Przypomnijmy, EKD w Chełmie miała wyruszyć po raz 5. na trasie Chełm – Skierbieszów (44 km). Trasę trzeba było pokonać w nocy, samotnie, w skupieniu, bez rozmów i pikników. Noc, wysiłek, wyzwanie, zmaganie się z samym sobą – wszystko po to, aby spotkać się z Bogiem.
W tym roku EKD – ze względu na bezpieczeństwo – pozostaje w wymiarze duchowym. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: https://www.edk.org.pl/trasa-edk/4098 lub na Facebooku: facebook.com/CHELM.EDK

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA