REKLAMA
,
Europejski turniej speed-ball
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

 Ponad 100 zawodników z niemal całej Europy przyjedzie w weekend do Chełma. Rywalizować będą w ramach Trzeciego Europejskiego Speed-ball Campu.

Reklama

Imprezę o takim charakterze i rozmachu będziemy mogli podziwiać w Chełmie dzięki staraniom Katarzyny Janickiej – nauczycielki SP nr 1 w Chełmie, ambasadorki Speed-ball Polska na Polskę Wschodnią i popularyzatorki tej dyscypliny sportu. Zaangażowanie Janickiej (nie tylko na tym polu) dostrzeżono w ubiegłym roku, kiedy została uhonorowana tytułem „Społecznika Roku”.

Nasze miasto w europejskim turnieju reprezentować będzie 17 zawodników. Organizatorzy podkreślają, że oprócz emocji związanych z rywalizacją, równie ważna będzie możliwość skorzystania z doświadczeń najlepszych zawodników speed-ball z całej Europy. To także wyróżnienie dla lokalnych struktur speed-ball i prestiż dla miasta.

Speed-ball to sport, który ma krótką, bo zaledwie kilkuletnią historię w naszym kraju. Na czym polega, przeczytacie tutaj. Więcej informacji o sporcie na chełmskim podwórku znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do hali MOSiR na Trzeci Europejski Speed-ball Camp, od 2 do 4 marca br. W sobotę o godz. 12.30 warto wybrać się na pokaz mistrzów speed-ball. Finały zawodów w niedzielę o godz. 12.30.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA