REKLAMA
,
Europejski turniej speed-ball
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

 Ponad 100 zawodników z niemal całej Europy przyjedzie w weekend do Chełma. Rywalizować będą w ramach Trzeciego Europejskiego Speed-ball Campu.

Reklama

Imprezę o takim charakterze i rozmachu będziemy mogli podziwiać w Chełmie dzięki staraniom Katarzyny Janickiej – nauczycielki SP nr 1 w Chełmie, ambasadorki Speed-ball Polska na Polskę Wschodnią i popularyzatorki tej dyscypliny sportu. Zaangażowanie Janickiej (nie tylko na tym polu) dostrzeżono w ubiegłym roku, kiedy została uhonorowana tytułem „Społecznika Roku”.

Nasze miasto w europejskim turnieju reprezentować będzie 17 zawodników. Organizatorzy podkreślają, że oprócz emocji związanych z rywalizacją, równie ważna będzie możliwość skorzystania z doświadczeń najlepszych zawodników speed-ball z całej Europy. To także wyróżnienie dla lokalnych struktur speed-ball i prestiż dla miasta.

Speed-ball to sport, który ma krótką, bo zaledwie kilkuletnią historię w naszym kraju. Na czym polega, przeczytacie tutaj. Więcej informacji o sporcie na chełmskim podwórku znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do hali MOSiR na Trzeci Europejski Speed-ball Camp, od 2 do 4 marca br. W sobotę o godz. 12.30 warto wybrać się na pokaz mistrzów speed-ball. Finały zawodów w niedzielę o godz. 12.30.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Walka z covid-19 po chełmsku(?)
Chełm ma nowego skarbnika
REKLAMA