REKLAMA
,
Europejskie Dni Pracodawców w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do udziału w Europejskich Dniach Pracodawców. Będą trwały cały tydzień 5-9 listopada.

Reklama

Europejskie Dni Pracodawców to przedsięwzięcie zainicjowane przez Europejskie Publiczne Służby Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy pomiędzy pracodawcami i instytucjami rynku pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie włącza się w tę inicjatywę i zaprasza pracodawców na konsultacje indywidualne w siedzibie urzędu codziennie w godz.inach 08.00 – 15.00.

W czasie indywidualnych konsultacji pracodawcy pozyskają informacje o aktualnej sytuacji na rynku pracy w zakresie dostępności pracowników, wszelkich oferowanych przez urząd pracy formach wspierania pracodawców przy zatrudnianiu pracowników, z zakresu podnoszeniu kwalifikacji pracowników i pracodawcy oraz zatrudniania cudzoziemców spoza UE i obszaru EOG (procedura oświadczenia i zezwolenia na pracę sezonową).

Dodatkowo uruchomione zostaną punkty informacyjno-konsultacyjne, w ramach których możliwy będzie bezpośredni kontakt pracodawców z doradcami z urzędu:

  • we wtorek, 6 listopada, w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Urzędu Miasta Chełm, ul Lubelska 65,
  • w środę, 7 listopada, w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chełmie, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8.

Pracownicy PUP zapraszają również do kontaktu z doradcami klienta w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie, Pl. Niepodległości 1, (I piętro) pokój 162, tel. 82 562 76 60 lub 82 562 76 37.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA