REKLAMA
,
Fachowcy pomogą przetrwać kryzys
Fachowcy pomogą przetrwać kryzys
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Walka z epidemią kojarzy się nam wszystkim z kosmicznymi strojami lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych. Rzadko zastanawiamy się nad tym jak fatalny wpływ epidemia ma na naszą psychikę. 

Reklama

Walka z epidemią kojarzy się nam wszystkim z kosmicznymi strojami lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych. Rzadko zastanawiamy się nad tym jak fatalny wpływ epidemia ma na naszą psychikę. Tymczasem epidemii towarzyszy permanentny stres wynikający z lęku o zdrowie i życie najbliższych, utratę pracy czy samotności. Jednym słowem mamy kryzys. I jest to niewątpliwie bardzo

…trudne doświadczenie często przekracza możliwości samodzielnego poradzenia sobie jednostki. (…) Pojawiające się wówczas zagrożenie wystąpienia poważnych zmian dysfunkcjonalnych w najważniejszych obszarach psychologicznych: poznawczym, emocjonalnym i behawioralnym, mogących prowadzić do otwartych i ostrych dekompensacji lub przejścia kryzysu w bardzo „kosztowną” formę chroniczną, wymaga zastosowania profesjonalnych procedur skutecznie wspierających osobę na drodze do odzyskania równowagi i autonomii. Wymaga dobrej interwencji kryzysowej.

Warto więc pamiętać o możliwości skorzystania z fachowej pomocy. Fachowcy pomogą przetrwać kryzys. W Chełmie tacy fachowcy pracują w  Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Także teraz – w czasie ograniczeń epidemiologicznych jego pracownicy świadczą pomoc psychologiczną, pedagogiczną i terapeutyczną.  Oferta kierowana jest do mieszkańców naszego miasta.

Fachowcy pomogą przetrwać kryzys

Uwaga! Spotkania ze specjalistami możliwe są wyłącznie  po telefonicznym ustaleniu wizyty. Obowiązuje również reżim sanitarny.

***

Kontak telefoniczny:
82 564 07 07 
lub:
518 641 373.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA